Betüşle geyiğin dibine vuralımm. Haydi bekliyoruz :)

Kendimi tanitiyim 24 yasindayim 2senem bitti evliliktte 3e grdk hayirlisiyla
cocugumuz yok malesef yilbasindan sonra tedaviye baslicaz nasibimizde varsa insl olur
yarinda kaynanamlara gdicem
tek evli bnmiyim bu arada
@Asigimasik evet bu site cok sicak bi site insanlarida oyle :)
Cok guzelsin masallah sevglnlede uyumlusunuz :) nazar degmesin
bnde meslek lisesi meznuyum kpssye girdm ama duzgn calsamadm hatta hic calisamadm desem yeridir oylesne grmis gbiyin yani gren arkadaslara basarilar

MEB hoşgeldin evliliğin içintebrit: 37178283, member: 503262"]Kendimi tanitiyim 24 yasindayim 2senem bitti evliliktte 3e grdk hayirlisiyla
cocugumuz yok malesef yilbasindan sonra tedaviye baslicaz nasibimizde varsa insl olur
yarinda kaynanamlara gdicem
tek evli bnmiyim bu arada
@Asigimasik evet bu site cok sicak bi site insanlarida oyle :)
Cok guzelsin masallah sevglnlede uyumlusunuz :) nazar degmesin
bnde meslek lisesi meznuyum kpssye girdm ama duzgn calsamadm hatta hic calisamadm desem yeridir oylesne grmis gbiyin yani gren arkadaslara basarilar[/QUOTE]
Mrb hosgeldin evliligin icin tebrk ederim:) iltifatlarn icin de cok tesekkur ederimm:) sinava ben de calismadm valla ama ne rahatliksa bu uzerimdeki anlamadim

Mrb hosgeldin evliligin icin tebrk ederim:) iltifatlarn icin de cok tesekkur ederimm:) sinava ben de calismadm valla ama ne rahatliksa bu uzerimdeki anlamadim[/QUOTE]
Bnde cok rahatim valla :) dogrular cnm iltfati hakettigin icindir :)

Merhabalar arkadaşlar ben de tanıtayım kendimi 21 yaşındayım inşaat muhendisiyim bu ara işsizim, iş arıyorum şu anda mükemmel bir ev kızıyım temizlik yemek vs her şeyi yapıyorum bakalım iş hayatına atılınca napıcam 2 senemi bir öküzün bana duygularını açmasıyla heba ettim. Lisede 2,5 senelik bir sevgilim olmuştu çok kuçuktum ama bana bayağı bir şey katmış ki artık uzulemiyorum boş ver gitsin diyorum :) ve en güzeli de 3 tane kız kardeşim var

Canım seni anlayabiliyorum
Of of[/QUOTE]
Canım benim sonunda kavuşmak var inşaALLAH bunu düşün ve rahatla tamam mı?
Hoşgeldin aramıza
Ne güzel evlenmişsin , çocuk içinde RABBİM hayırlısını versin ama kasma kendini sadece ona odaklama ki stres yapmamış olursun.
Çok teşekkür ederizm samimi duyguların için...

Ben de önlisans olarak girdim sınava. Çok çalıştım ama hayırlısı bakalım. Hem okul hem kpss tempolu bir yıl geçirdim Sende çalışmamışsın ama ne olacağı belli olmaz hayırlısı olsun.
Bu arada şu ana kadar herhalde tek evli sensin
Nasipse bu ayın sonunda evlilik için ilk adımları bende atacağımmm

Hoşgeldin aramıza

ALLAH hayırlı bir iş nasip etsin sana inşaALLAH....
O zaman seni burya sık sık bekliyoruzz :)
Senin kıymetini bilememiş demek ki...

Günaydınnnnnn

Son düzenleme:
beinşallah.. .!.:
Canım benim sonunda kavuşmak var inşaALLAH bunu düşün ve rahatla tamam mı?

Hoşgeldin aramıza
Ne güzel evlenmişsin , çocuk içinde RABBİM hayırlısını versin ama kasma kendini sadece ona odaklama ki stres yapmamış olursun.
Çok teşekkür ederizm samimi duyguların için...

Ben de önlisans olarak girdim sınava. Çok çalıştım ama hayırlısı bakalım. Hem okul hem kpss tempolu bir yıl geçirdim
Bu arada şu ana kadar herhalde tek evli sensin
Nasipse bu ayın sonunda evlilik için ilk adımları bende atacağımmm

Hoşgeldin aramıza

ALLAH hayırlı bir iş nasip etsin sana inşaALLAH....
O zaman seni burya sık sık bekliyoruzz :)

Günaydınnnnnn [/QUOTE]
Kavusucaz insallah.. Onu ozlemek bile guzel

[QUgüzel benbetulyakup, öyle:: 37180269, member: 384260"]Şeker kullamıyorum canım [/QUOTE]
Ne guzel ben hic icemem oyle

Merhaba arkadaslar iyi bayramlar evimdeyim
yarin anneme gitcz obur gun ankaraya ablamin nisanlisinin ailesine :)
yorgunum ama guzrl gecti bayram evimde dinleniyprum simdi

Merhaba arkadaslar iyi bayramlar evimdeyim
yarin anneme gitcz obur gun ankaraya ablamin nisanlisinin ailesine :)
yorgunum ama guzrl gecti bayram evimde dinleniyprum simdi
Geçmiş bayramınız mübarek olsun arkadaşlar nerelerdesiniz? Ben yoğunluktan giremedim. Bir de dün gece bir yakınım tarfik kazası geçirdi. Yarın ameliyata alınacak. Dualarınızı esirgemeyin inşaALLAH...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…