Betam düzensiz mi artıyor lütfen yardım 🥺🥺🥺🥺

Bluegreenworld

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2022
1.230
295
Kızlar merhaba, lütfen beta HCG ne bakar mısınız regle 1 gün kala 37 ile öğrendim 2 gün sonra 125 oldu 2 gün sonra 27 Haziran da 282 oldu. 6 gün yapmadım. 3 temmuz da tekrar yaptım 1040 çıktı. Ben hesaplandığımda 2 binlerde sonuç çıkması gerekiyordu ×2 kat artınca. Başına gelen varmı 1.5 kat artmış ama ilk yaptiklarim neredeyse ×3 kat artmisti

1000li değerlerden sonra genelde artış yavaslar. ama sizinki biraz az artmış 6 gün için. ama cok da kötü durmuyor. bence 2 gün sonra tekrar verin

Lütfen cevap yazın

stres yapma. iki günde bir aynı saatte vermeye calis. inşallah güzel devam eder. bosuna kendine eziyet etme
stres yapma. iki günde bir aynı saatte vermeye calis. inşallah güzel devam eder. bosuna kendine eziyet etme
Ben 2 binli bı sonuç beklerken bu çıkınca o kadar üzüldüm ki daha önceki gebeliklerin de hep düzenli ilerlemişti ama onlarda kürtaj oldum kalp atışı olmadığı için

Ben 2 binli bı sonuç beklerken bu çıkınca o kadar üzüldüm ki daha önceki gebeliklerin de hep düzenli ilerlemişti ama onlarda kürtaj oldum kalp atışı olmadığı için
çok üzüldüm. gecmis olsun. ama dediğim gibi düzenli kan verin su an. kendinizi yıpratmanın bir anlamı yok. inşallah her sey güzel olur sizin için

çok üzüldüm. gecmis olsun. ama dediğim gibi düzenli kan verin su an. kendinizi yıpratmanın bir anlamı yok. inşallah her sey güzel olur sizin için
Çok teşekkür ederim şimdi kadın doğumdan geliyorum beta bakcaz acil labaratuvarı 1000 e kadar tek ölçüyor dedi. Tekrar verdim inşallah bu sefer yüksek çıkar. zatenn >1000 işareti çıkmıştı ama, ikinci kere ölçtürttük 1040 çıktı doğru mu sonuç yanlış mı bilmiyorum birkaç saate sonuç çıkacak lütfen dua edin

inşallah güzel olur her sey. sakin olun siz. inşallah sizinledir bebeğiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…