betahcg yüksek çıktı kese gözükmedi

ofline

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2010
271
7
adete 4 günüm vardı bugün test yaptık 740 çıktı bu değer anormal değil mi doktor normal dedi.ama ben endişeliyim.rahime baktı bişey göremedi sadece bi kabarma var dedi.bir hafta sonra gelmemi istedi.böyle olan oldu mu hiç.
yoksa bu anormal bi gebelik mi

şimdi netten araştırdım da çok yüksek çıkması mol gebelik de olabilirmiş
çok huzursuz oldum
neden bu kadar yüksek anlayamıyorum

canım gebelik varsada daha çok yeni
kese gözükür yani endişelenme
biraz bekle şimdi gözükmemesi gayet normal benim bildiğim

sizde olmasaydınız beni kim rahatlatırdı.teşekkürler.
sizce 2 günde bir test yaptırmalımıyım yoksa doktorun dediği gibi 1 hafta beklemelimiyim
çarşamba günü eğer normal bir gebelikse değer 1500 olacak o zaman kese görünür mü

cnm bnm ne olur stres yapma daha şimdiden mol gebelşk falan aklına getirme Allah korusun hem biçok sebeb var cihazın çöz-rlük kalitesi düşük olabilir biz 5000de gördük vajinal sonrada miniğimizi beklemek zor ama sabret ve iyi şeyler düşün belki ikiz bile olabilir

canım daha kesenin görünmesi için çok erken kan değerine göre hamilesin sen doktorunu dinle dediği tarihte git o zaman büyük ihtimal keseyi göreceksin.neden strese giriyorsun bu günlerin tadını çıkar sakın canını sıkma:))hadi hayırlısı olsun.

Canım bence normel ama belkide ikizdir takma kafana kerede 5 haftalıkken gözükür boşuna uyuyorsun bence kendini

adete 4 günüm vardı bugün test yaptık 740 çıktı bu değer anormal değil mi doktor normal dedi.ama ben endişeliyim.rahime baktı bişey göremedi sadece bi kabarma var dedi.bir hafta sonra gelmemi istedi.böyle olan oldu mu hiç.
yoksa bu anormal bi gebelik mi

Doktor keseyi en erken 4 haftalıkken görebilir..O da zor bela cunku cok kucuk oluyo..Benimkinde öyle oldu..Eger dedi bi kaç gun önce gelmiş olsaydınız hiç bişey göremezdik..O yuzden sıkma canını arkadasım..Rabbim yanımızda hepmizin

ya inşallah ya dedikleriniz çıkar
peki değerin yüksek olması yani o değerin çıkması için kaçında yumurtlama olmuştur ki
eşimle ayın 3ü itibariyle korunmasız ilişki oldu.ama yumurtlama takviminde 5-10 u arası diyordu.
yani 3ünde yumurtladım ve o gün mü döllenme oldu ki.

degerın maşşallah gayet yuksek hatta adete 4 gun kala 700 cok yuksek. ama kesenin gorunmemesi bence de normal. gecen carsamba gittim. kan da verdim aynı gun 622 ıdı keseyı goremedik. cumartesi cagırdı 4 gun sonra gorduk. endişelenme.. çoğul gebelik bile olabir :)

degerın maşşallah gayet yuksek hatta adete 4 gun kala 700 cok yuksek. ama kesenin gorunmemesi bence de normal. gecen carsamba gittim. kan da verdim aynı gun 622 ıdı keseyı goremedik. cumartesi cagırdı 4 gun sonra gorduk. endişelenme.. çoğul gebelik bile olabir :)

sağol canım ama benim ve eşimin sülalesinde hiç çoğul yok.
kısmet tabi Rabbim inşallah hayırlısını verir.sağlıklısını verir.

X