betahcg degerim az artti kese gorunmuyor lutfen yardim edin

gulnursbnc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2022
2
0
23
merhaba ilk kez soru aciyorum cok evhamliyim yardimci olun lutfen 2 gun once betahgc degerim 175 bugun 189 du doktor dis gebelik buyuk ihtimalle dedi kesede gorunmuyormus. pazartesi bi daha bakalim ama sonuc degismez muhtemelen dedi. dis gebelikse ne olucak cok zor bir surec mi? bu degerin duzelme ihtimali var mi?

Canım kese yoksa büyük ihtimal kimyasal gebeliktir. Bende aynısını Yasadim beta hcg az artmıştı ve Artip düşmüştü ve bidaha yükselmişti benimde kese yoktu banada diş gebelik deyip korkuttular ama neyseki kimyasal gebelikmis seninki büyük Ihitmal oyledir korkma kimyasaldan sonra hemen hamile kalanlar var ama ben 6 Ay Oldu hala hamile kalamadım

keseye bakmadi da rahim duvarlarina bakildi sorun var mi diye degere gore 2 3 haftalik ultrasonda gorunmez dedi ama cok tedirginim
Belki yukseledebilir canim ama az artmış benimde öyleydi sağlıksız olunca vücut atıyor diş gebelik değildir korkma yani banada dediler doktorlar diş gebelik de olabilir kimyasalda içini temizliycez dediler şükür gerek kalmadı.2 Gun sonra bidaha bakar hcg ye

X