beta_hgc sonucum lütfen yorum

adana1301

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
334
2
mrb arkadaşlar 29/05/2012 beta hgc 148,3 07/06/2012 beta hgc sonucum 6877,3 sizce nasıl yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler :KK34:

mrb arkadaşlar 29/05/2012 beta hgc 148,3 07/06/2012 beta hgc sonucum 6877,3 sizce nasıl yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler :KK34:

oo maaşallah baya güzel sanki ikiz gibi duruyo elimdeki test sonuçlarına göre 5 haftalık demi ? :))

masallah degerleriniz cok gusel. sanırım ıkız olma olasılıgı da var. bişeyi merak ettim. 1.2 cıktı ilk kan testinde demişsiniz. kac gun kala yaptırdınız ??

masallah degerleriniz cok gusel. sanırım ıkız olma olasılıgı da var. bişeyi merak ettim. 1.2 cıktı ilk kan testinde demişsiniz. kac gun kala yaptırdınız ??

mrb ben17 mayısta adet olmam gerekiyordu ama 14,15,16 mayıs bu 3 gün içinde yumurtladım 17 mayıs sabahı son olarak yumurtlamadan sonraki o beyaz kıvamlı akıntı geldi tabi adet olmadım 22 mayıs kan testi 1.2 çıktı bekledim adet olmayınca 29 mayısta bi kan testi daha 148,3 çıktı en son 7 haziran yani 9 gün sonra bi daha yaptırdım o da 6877,3 çıktı ama kirli akıntı var yani kahverengi gibi siyah gibi sıvı şeklinde değil ama sanki o kıvamlı beyaz akıntı gibi ama rengi farklı 3 gündür geliyor progestan hapına başladım hayırlısı bakalım :KK43:

mrb ben17 mayısta adet olmam gerekiyordu ama 14,15,16 mayıs bu 3 gün içinde yumurtladım 17 mayıs sabahı son olarak yumurtlamadan sonraki o beyaz kıvamlı akıntı geldi tabi adet olmadım 22 mayıs kan testi 1.2 çıktı bekledim adet olmayınca 29 mayısta bi kan testi daha 148,3 çıktı en son 7 haziran yani 9 gün sonra bi daha yaptırdım o da 6877,3 çıktı ama kirli akıntı var yani kahverengi gibi siyah gibi sıvı şeklinde değil ama sanki o kıvamlı beyaz akıntı gibi ama rengi farklı 3 gündür geliyor progestan hapına başladım hayırlısı bakalım :KK43:

rabbim saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin. ben de kızıma hamileyken iilk 3 ay kullanmıstım. rahat olun. stres etmeyin. saglıkla kavusacaksınız inş meleginize.. cevap icin tesekkurler..

rabbim saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin. ben de kızıma hamileyken iilk 3 ay kullanmıstım. rahat olun. stres etmeyin. saglıkla kavusacaksınız inş meleginize.. cevap icin tesekkurler..

canım peki bu hapı günlük nasıl içiyordun ben üç kere alıyorum

bu süre içersinde bol bol dinlen ve hapını düzgünce kullanmalısın bende 6. haftamda aynı şeyleri yaşamıştım senin gibi ama saolsun benim dr. ilaç vermedi ve sorun yok demişti 8. haftada bebeğimi kaybettim o yüzden dikkatlli ol bu zamanlarda..

Eki Görüntüle 442013
kızlar doktora sordum çoğul gebelik mi diye bir kese görünüyor dedi ama değer yüksek dedi bu değerde kalp atışı alırız dedi ama tabiki kalp atışı yok çünkü bugün gebeliğimin daha yirminci günü tam 3 hafta bile değil 3 gün önceki hormon değerim yüksek bunu kendide söyledi zaten bakar mısınız kesede ne görüyorsunuz ?

arkadaşlar aranıza yeni katıldım.

bu gün adet olmam gerekiyordu, doktor işi var diye tahlil yaptırdık. beta hcg hormonu 23 çıktı. bu değerler sizce normal mi? öncesinde iki defa erken düşük yaşadık ve onlarda da b hcg hormonları yükselmedi. kaygılıyım. tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. çok çocuk istiyorum çok. :)

X