Beta2, lekelenme, gecikme, geç döllenme olabilir mi?

eat06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2024
4
2
24
Kızlar selam. Geçen ay eşimle tatilde rahatsızlanmıştım. Devamlı kusmam vardı acile gidince gebelikten şüphelenildi kan testi yapıldı beta 2 çıktı. Gebelik olunmadığından emin olunca mide antibiyotiği vs kullandım. Geçen hafta regl olmam gerekiyordu regl günümde bir kerelik bir lekelenme oldu. Daha sonra acaba yerleşme kanaması mı diyip eczaneden test alip yaptim negatifti. Emin olmak için tekrar kan verdim beta 2 çıktı gene. Kusma olayina neredeyse 1 ay olacak bulantılarım devam ediyor bazen kusacak gibi oluyorum geri düzenliyorum son zamanlarda aşırı akıntım var. Normalde regl olmadan önce goguslerim şişer gerginlik duygusallik olur hiçbir belirtim yok hala regl olmadım. Çevremden bazıları belki geç döllenmedir falan dedi ama olsa her türlü çıkmaz mıydı bu zamana kadar?

Kuzum durumun çok karışık. Ama 1 ay arayla 2 çıktıysa değerin o ay negatiftir diye düşünüyorum ama dün forumda okudum bir arkadaş 35 gün gecikmeyle ancak pozitif görebilmiş yani şaşırdım okuyunca kesin diyemiyoruz. O yüzden regl olana kadar gebeymiş gibi dikkat etmelisin kendine bence. Belki de mideni üşüttün

Kuzum durumun çok karışık. Ama 1 ay arayla 2 çıktıysa değerin o ay negatiftir diye düşünüyorum ama dün forumda okudum bir arkadaş 35 gün gecikmeyle ancak pozitif görebilmiş yani şaşırdım okuyunca kesin diyemiyoruz. O yüzden regl olana kadar gebeymiş gibi dikkat etmelisin kendine bence. Belki de mideni üşüttün
Bahsettiğiniz kişiyi okuyunca konu açmak istedim bende. Midem hala düzelmedi mi diye bende düşünüyorum ama 1 ay oldu o kadar ilaç kullandim bir yandan da geçmesi lazımdı şimdiye kadar diyorum. Kafamın içi tepe takla oldu iyice.

X