Beta1677kese yok

Merhaba 192 ilk beta 2ci 598 3cü1677cıktı altan baktı kese yok nırmalmi korkuyorum dıs gebelık nasıl bısey 😔🤲🐦
Kese bu değer de normal bakılınca görülür mü bilmiyorum ama alttan muayenede görünmesi lazım diye biliyorum. Dış gebelik de belli bi referanstan sonra rahimde bebek gözükmezse dış gebelik tanısı konuyor doktorunuz bilgi vermedi mi acaba

Merhaba 192 ilk beta 2ci 598 3cü1677cıktı altan baktı kese yok nırmalmi korkuyorum dıs gebelık nasıl bısey 😔🤲🐦
Benim 2600 küsür falandı görünmedi 3000 binden sonra göründü çok şükür şuanda 10+3 hamileyim
Bu kadar erken görünmemesi çok normal, stres yapmayın😊

Dün bende ultarsyondan baktım kese görünmüyor rahim duvarım kalın olduğunu söyledi kan verdim değerim 7359 yüksek ama kese görünmüyor dış gebelik mı

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-04-11-40-44-986_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2024-07-04-11-40-44-986_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 15
Dün bende ultarsyondan baktım kese görünmüyor rahim duvarım kalın olduğunu söyledi kan verdim değerim 7359 yüksek ama kese görünmüyor dış gebelik mı
Öncelikle geçmiş olsun karın ultrasonu ile mi bakıldı vajinal ultrason ile mi ben 4 bin beta ile keseyi görmüştüm ama bazen kilolu bayanlarda karın çevresindeki yağlanmadan dolayı karın ultrasonunda net görülemez yine de bu beta için görünmesi gerekirdi belki vajinal ultrason ile net görülürdü gelişmelerden haberdar edin bizi benim görümcemin de rahmi ters olduğundan uzun süre kese görünmemişti şu an oğlu 8 yaşında

Öncelikle geçmiş olsun karın ultrasonu ile mi bakıldı vajinal ultrason ile mi ben 4 bin beta ile keseyi görmüştüm ama bazen kilolu bayanlarda karın çevresindeki yağlanmadan dolayı karın ultrasonunda net görülemez yine de bu beta için görünmesi gerekirdi belki vajinal ultrason ile net görülürdü gelişmelerden haberdar edin bizi benim görümcemin de rahmi ters olduğundan uzun süre kese görünmemişti şu an oğlu 8 yaşında
Karın ultrasyonu yaptım Yaşım 19 kilom 42 zayıfım şuan bir kızım var 1.5 yaşında 1000 beta ile görünmüştü

X