Beta

Seyda kader

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2022
24
3
27
Kızlar gebelikten şüpheleniyorum ciddi manada kan verdim ama sonucu anlayamadım anlayan varsa bakabilirmi lütfen hamilemiyim
Screenshot_20241010-160036.jpg

Kızlar gebelikten şüpheleniyorum ciddi manada kan verdim ama sonucu anlayamadım anlayan varsa bakabilirmi lütfen hamilemiyimEki Görüntüle 3488900
Hamilesiniz
Ya teşekkür ederim kaç haftalık olduğu burdan mı belli oluyor peki ultrason danmı
Hamilesiniz ultrasonda daha net belli olur 2 günde bir beta iki katına çıkıyor salı çarşamba günü giderseniz doktora betaniz yükselmiş olur ultrasonda görülebilecek seviyeye gelmiş olur eğer düzenli bı şekilde artış olursa

Hamilesiniz

Hamilesiniz ultrasonda daha net belli olur 2 günde bir beta iki katına çıkıyor salı çarşamba günü giderseniz doktora betaniz yükselmiş olur ultrasonda görülebilecek seviyeye gelmiş olur eğer düzenli bı şekilde artış olursa
Ya çok teşekkür ederim

Tebrikler hamilesiniz🎊🎊🎊 belirtileriniz nelerdi acaba
Teşekkürler🙏 sabahları yoğun mide bulantısı huylarımda biraz değişiklik aksilik regl olacak gibi bir ağrı kasıkda ve belde sürekli bir halsizlik uyku hali göğüs uçlarında koyulaşma ve göğüsler de hassasiyet bide sürekli baş dönmesi ve akıntıda artış oldu

Hamilesiniz

Çok teşekkür ederim salı günü randevu aldım bakalm ne olacak

X