Beta yükseliş

1000 üzeri sanırım artış yavaslıyor zaten ama bana biraz düsük gibi geldi. yine de emin değilim. bence en güvenilir olanı bir doktora danışmak.

Eklentiler

• IMG_0776.jpeg
    IMG_0776.jpeg
    113,9 KB · Görüntüleme: 11
Kızlar dün beta 1427 gelmişti bugün 1951 sizce nasıl yükselmesi normalmidir ??
Kese gozukmus hayırlı olsun diliyorum :) görünce bende ekleme yapmak istedim. Betada sıkıntı yok bence onemli olan kese. Benim de 1100 den 2 gün sonra 1500 e çıkmıştı . Çok panik yapmıştım . Doktora da sordum az artış olması olumsuz birseymi diye. Oda önemli olanın kese olduğunu soyledi.çok şükür kalp atışlarını vs de duyduk .

Bu beta yükselme olayı insanı panikletme dışında bir işe yaramıyor bence, biraz sabredip kese ve kalp atışı için beklemek en doğrusu bana göre.

Bu beta yükselme olayı insanı panikletme dışında bir işe yaramıyor bence, biraz sabredip kese ve kalp atışı için beklemek en doğrusu bana göre.
Kesinlikle katiliyorum. Halbuki stres hamilelikte o kadar büyük bir etken ki . Yine de olmuyor malesef bir stres bitse başka panik yapacak şeyler çıkıyor :/ inşallah bu süreçleri hepimiz sağlıkla mutlulukla atlatırız

Aynen, yanlış çıkan beta sonucu bebeğimin sağlıksız olduğunu düşünüp ağlayarak aileme anlattım, hamileyim ama sağlıklı değil diye. Meğersem test sonucu yanlışmış, bebeğim gayet sağlıklıymış, ailem hamile olduğumu bu şekilde öğrendi. Ne doktor, ne sağlık merkezi sorumluluk almadı, aaa test sonucu yanlışmış dediler sadece. Bir dahaki sefere de Allah nasip etsin inşallah beta hcg testi yaptırmayı asla düşünmüyorum.
Kesinlikle katiliyorum. Halbuki stres hamilelikte o kadar büyük bir etken ki . Yine de olmuyor malesef bir stres bitse başka panik yapacak şeyler çıkıyor :/ inşallah bu süreçleri hepimiz sağlıkla mutlulukla atlatırız

X