Beta testi bakar mısınız acil?

canoski

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2024
13
2
28
IMG_3804.jpeg
Pazartesi verdiğim test sınırda olduğu için tekrarlamam söylemdi cuma günü yarın test vereceğim fakat evde erken gebelik testi felan yaptım negatif ama değer düşük diye israrda çıkmaz diyorlar yeni gebelik başlangıcı ise, bu değer yükselir mi sizce ama kanamalarım ara sıra oldu ayın 6 sından beridir hafif ama hiç şiddetli değilyerleşme kanaması olabileceği söylendi yardımcı olursanız sevinirim

Tabii eğer gebelik varsa 4 gün geçmiş en azından bi 14 olması lazım
Birde erken gebelik testinde negatif çıktı , bana sağlık ocağı doktoru idrara hemen düşmez demişti gebelik daha yeniyse değer düşük çünkü dedi yani adet kankası gibi kanamada görmedim 3. Gün adet gecikmesi de öncesinde lekelenme tarzında hafif kahverengi kanamalar gördüm başka birşey değil

Birde erken gebelik testinde negatif çıktı , bana sağlık ocağı doktoru idrara hemen düşmez demişti gebelik daha yeniyse değer düşük çünkü dedi yani adet kankası gibi kanamada görmedim 3. Gün adet gecikmesi de öncesinde lekelenme tarzında hafif kahverengi kanamalar gördüm başka birşey değil
Evet kana idrardan önce düşer, yerleşme kanaması olabilir böyle pıhtılı ve çok yoğun bi kırmızılık yoksa. Yarın verin bence bi kan

Evet kana idrardan önce düşer, yerleşme kanaması olabilir böyle pıhtılı ve çok yoğun bi kırmızılık yoksa. Yarın verin bence bi kan
Hayır pıhtılı bir kanama geçirmedim yani adetten farklı adet olsa farkına varıyorum ama bu ay çok değişik geldi inşallah güzel sonuçlar elde etmiş olur yükselişe geçer 💕

X