Beta ma bakabilir misiniz

Nur0721

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2024
18
7
26
Kızlar adet olmam gereken tarih 19 ağustos. 3 gün önce erken gebelik testi yapmıştım silik çıkmıştı.(15 ağustosta) sonra ertesi sabah beta vermiştim 13 tü. Bugün karnım ağrımaya başladı bende allah korusun dış gebelik filan olur diye doktora gittim sabah özel hastaneye. Dışarıdan kadın doğum uzmanı çağırdılar. Doktor ve ebe beni bildiğiniz azarladı sen hamile bile değilsin sadece yumurtan çatlamış adet olacaksın hamile olman için 1500 olması lazım değerinin dediler. Vajinal ultrasonda baktı yumurtanın çatlamış adet olacaksın parol ic dedi 1 dakika bakmadan çıktı gitti. Ben oğlumu da 24 beta ile öğrenmiştim. Sonra şüpheye düşüp başka hastanede( iki gün önce kan verdiğim yerde) yine beta verdim bu sefer sonuç 62 çıktı. Sizce düzgün artmismi. Yoksa doktorun dediği gibi hamile değil miyim kafam allak bullak oldu aşırı moralim bozuldu bu bebeği çok istiyorum

Valla bazı sağlık çalışanları tahammülleri yoksa bıraksın bu mesleği gerçekten insan sınıyorlar. Allah vicdan merhamet versin
Hamielisn arkadaşım güzel artmış değerinde bir kere daha kan ver 2 gün sonra yine düzenli artış varsa 1 hafta sonra ultrasona gidersin. Sağlıkla al kucağına bu insandan bozmaları da kafana takma

Çok teşekkür ederim çok saolun gerçekten öyle. Kendi doktoruma gideceğim haftaya başka bir doktora gitmeyeceğim artık. Gerçekten bu mesleği sevmeyen yapmamalı. Kadın gelmiş 60 yaşına resmen rahatını bozdum diye oflaya poflaya baktı keşke devlet hastanesine gitseydim dedim oradaki ebeler bile daha insafliydi Allah hepimizi iyi ve merhametli insanlarla karşılaştırsın

Amin canım benide dün bir doktor salya sümük ağlattı gece boyu kasılmalarım oldu. Sonra ödüm koptu bebeğe bir şey olacak diye. Vicdansız olanların hepsi bıraksın bu mesleği bir teste felan tutulsun bu mesleği yapabilirler mi vicdani olarak diye. Sadece okul okumakla olmuyor çünkü. Sende sıkma canını iyiy düşün iyi olsun. Daha önce doğum yapmışsın zaten biliyorsun süreci. Stres yapma sağlıkla doğacak de

O kadar haklısınız ki çok teşekkür ederim içimi rahatlattiniz size ve evladiniza da sağlıklı uzun bir ömür diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…