BETA HGC YARDI

betpp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2022
15
1
23
BETA HGC 5HAFTA 2 GUN 1482.30 Normalmi 4.Haftada 159 cikmisti Lutfen Bilen Yazabilirmi Bugün Doktora Gittim Haftaya Gel dedi hic bisey söylemedi ne ilac ne ultrason

2 aralık 156.90 mış cok özür dilerim 159 biliyodum
7 aralık bugun yani 1482.30 2 aralık olanda TOTAL HCG
7 ARALIK OLANDA BETA HGC YAZİYO AYNI ŞEYLERMİ bide acaba
2 aralik 156
4 aralik 312
6aralik 624 olarak devam etmeli yani bugunki degeriniz cok guzel ogretmis olmak icin detayli yazdkm iki gune bir iki kat artmali. Evet total ve beta hcg ikiside ayni merak etme

Beta hgc ne yukseltir acaba vişne suyu pekmez vs gibi bilginiz varmidir
yukseltmeye ihtiyaciniz yok ki. siz yukseltemezsiniz bunu. boyle birsey yok. degeriniz kendiliginden artacak. Ve zaten artisi cok guzel bakin yarın 1200 olmasi lazimdi degeriniz siz bugunden 1482 deger gormussunuz daha ne istyorsunuz. Bu kadar korkmayin evham yapmayin. Erken donem oldugu icin doktorunuz 3 haftalikken oyle demistir cok erken diye .

İlk defa başımıza geliyor heyecan stres haklisiniz Kusura bakmayın :)

Beta hgc ne yukseltir acaba vişne suyu pekmez vs gibi bilginiz varmidir
Canım hhcg değeri, bebeğin büyüdükçe kana salgılanan bir horman, bu artışta bebişini güzel güzel büyüdüğünü gösteriyor.
Bence doktorun çok güzel bir şey yapmış gereksiz seni ve bebeğini ultrason ışınlarına maruz bırakmamış. Çünkü o zaman çok küçük olduğu için bir yorum yapamayacaktı. Haftaya gittiğinde inşallah keseyi bebişi ve kalp atışını duyarsınız

Kızlar merhaba bat’a 3 gün kala yani 1 Aralıkta 39.4 çıktı 4 aralık bat günü 343.4 çıktı 6 aralıkta 793.3 çıktı doktor buna biraz düşük dedi. 9 aralıkta tekrar yaptık 2303 çıktı iyi mi sizce? İlk hamileliğim merak ediyorum? Bu arada 7 aralıkta keseyi gördü 9 aralıkta tekrar baktı kesede çok az büyüme vardı

BETA HGC 5HAFTA 2 GUN 1482.30 Normalmi 4.Haftada 159 cikmisti Lutfen Bilen Yazabilirmi Bugün Doktora Gittim Haftaya Gel dedi hic bisey söylemedi ne ilac ne ultrason
Ben öğrendiğimde kaç haftaydı bilmiyorum ancak 4.haftama henüz tam girmemiştim. 157 ile öğrendim 1 hafta sonra 3789du. Bence normal bir yükseliş %60 oranında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…