Beta hgc testim yanlış mı ölçülmüş?

AcemiGebe111

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2024
65
21
27
Kızlar merhabalar, dün 11:30 da kan testi yaptırdım 9.91 çıktı. Bugün adet günümdü ama adet olmadım. Akşam dayanamayıp kaset testlerden yaptım. İkinci çizgi çıkmadı. Üzülüp artık netleşmesi adına tekrar kan verdim bugün saat 22:00 da yani üstünden 34,5 saat geçmişti. Kan tahlilinde hemşire damarı bulamayıp az kan aldı. Sonuç 8.45 geldi ama altına not düşülmüş şu şekilde. ‘Mevcut numune ile test tekrar edilmiştir. Klinik tabloyla uygunsuzluk durumunda testin yeni numune ile tekrarı uygundur.’ Bu ne demek oluyor? Acaba kan mı yetersiz geldi? Ya da yanlış ölçüm olma ihtimali mi var?

Eklentiler

• IMG_2225.jpeg
    35,5 KB · Görüntüleme: 46
Merhaba 6’dan yukarısı gri alana giriyor yani bir kaç gün sonra tekrar kan vermeniz gerekiyor netleşmesi adına

Kaset test 15 in altında pek çizgi çıkarmıyor o yüzden çıkmaması normal. Bence sizde gebelik var yarın erken gebelik testi yapın 2. Çizgi çıkar silik de olsa.

Kaset test 15 in altında pek çizgi çıkarmıyor o yüzden çıkmaması normal. Bence sizde gebelik var yarın erken gebelik testi yapın 2. Çizgi çıkar silik de olsa.
Reglime 2 gün kala erken gebelik testleri silik çıktı. 1 gün kala yine yaptım yine silikti netleşmesini beklemiştim oysaki. Netleşmeyince kimyasaldan şüphelenip kan verdim. O kadar çok test yaptım ki elimde kalmadı sadece kaset kaldı bende netleşmiş mi diye bakmak istedim. Onda da ikinci çizgi hiç çıkmadı adet günümde yani bugün. O yüzden acele edip tekrar kan verdim 48 saati doldurmadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…