Beta hgc iki kat artmıyor

kaktusdunyam

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2023
174
72
Kizlar selam ben 1 yil 1 ay sonra dogal yolla hamile kalan biri olarak(dogal olucagindan umidimi kesmistim 1 ay sonra asilama olucakti hemde 1 hastanenin sizin asilamaylada olmaz tup bebege gitmeniz gerek demesine ragmen)mucizemi ogrendim.15 haziranda beta 43 geldi. 18 haziran yani bugunde 74 geldi. Bugun bana artisin normal olmadigini dis gebelik,kimyasal yada erken gebelik olabilcegini soylediler. Ve rahmimin ince oldugunu soylediler. Belki olumsuzla sonuclanir bunu bilmiyorum. Sadece tekrar bi mucizeye ihtiyacim var bu sekilde 2 kat artmayip saglikli gebelik yasayan varmi aranizda ? Cunku ben artik biliyorumki tipta yanilabiliyor. Bunu kendim tecrube ettim.

2 kat değil %60 artışın yeterli olduğunu söylerler. Bazen ilk testte az artıp ikinci üçüncü testlerde yüksek artışlar da görülebilir. Yani hemen umutsuzluğa kapılmayın 2 gün sonra tekrar test verin onun sonucunda göre değerlendirirsiniz.

İcime su serptiniz yuzde 60 oldugunu bilmiyordum cok tesekkur ederim

bu zamana kadar sağlıksız artık iyi sonuclananı görmedim maalesef. değeriniz 3 günde 2 katı bile artmamış maalesef. özellikle ilk dönemlerde 2 günde bir 2 kat artış olması önemli. değer 1000 ve üzerine çıkınca artış genelde yavaşlaması doğal kabul ediliyor. sizin değeriniz maalesef sağlıklı artış göstermemis

2 günde %66 artış sağlıklı kabul edilebiliyor bazen. ama 3 günde hanımefendinin ki az artış göstermis. rahim kalınlığı da sorunlu görülmüs. sanmıyorum ben sağlıklı olduğunu

2 günde %66 artış sağlıklı kabul edilebiliyor bazen. ama 3 günde hanımefendinin ki az artış göstermis. rahim kalınlığı da sorunlu görülmüs. sanmıyorum ben sağlıklı olduğunu
Ben de aynı fikrideyim. K kaktusdunyam malesef çok sağlıklı görünmüyor. Olursa mucize olur. İki gün ara ile vermelisiniz testi, üç gün arayla vermişsiniz.

Rahim kalınlasması yoksa dış gebelik riski olusuyor. İnsallah dua edin düşsün değer. Kimyasal olsun yani son 3 haftadır dış gebelik korkusu yasıyorum. Bakın demek ki hamile kalabiliyorsunuz şöyle yada böyle. Bir sonraki sağlıkla gelsin. Suan ki durumda sağlıklı görünmüyor cunku

Oylemi diyorsunuz bende dis gebelik olmasindan cok korkuyorum

benim değerlerim iki kat yükseliyordu rahim içi incelikten ötürü dış gebelik süphesi oluştu. Rahim inceyken bu kadar iç gebelik olsama ihtimali yok dedi doktor sizin kanamanız yok değil mi suan
Bugun sabah koyu kahverengi lekelenme oldu ama dun cok yorulmustum ondan dolayi olmustur diye dusunmustum ama devami yok kanamaya donusmedi. 3 gun once rahmime kalin guzel demisti bugunki doktor rahmin ince duruyor leke geldigi icin incelmis olabilir dedi boyle bi durumdada dis gebelik olabilirmi sizce rahmim ilk basta kalindi sonucta

Adetim 6 gun gecikti 74 olan degeri bugun verdim 6 gun gec olan deger yani ama belkide gec dollenmedir bilemiyorumki
Şu an ne hissettiğinizi, burada içiniz rahatlatacak bir örnek aradığınızı cok cokk iyi anlıyorum. Geçen hafta aynı durumdaydım. Ben de 74 le öğrendim. 2 gün sonra 188 oldu beta. Hatta rahmim de baya kalinlasmis, progesteronum 36 ya yükselmiş. Hersey cok guzelken. 3. Testim 8 gün sonra 490 gibi birsey çıktı. Vajinal ultrason ile sağ tüpümde hücre odağını gördü doktorum ve dış gebelik teşhisi kondu.

Umarım sizin 3. Testinizde yükselme daha fazla olur ve sağlıkla ilerlersiniz 2 gün sonra mutlaka tekrar verin. Çünkü bu süreçte en önemli şey erken teşhis.

Anlasilabilmek cok guzel zaten kadinlar kulubu iyiki var en yakinlarimiza bile anlatamadiklarimizi buraya yazip rahatliyoruz fikir aliyoruz ben 3 gun once 43 le ogrendim bugun 74 Artisimin normal olmadigini soyledi doktor. Ya dis gebelik ya kimyasal yada erken gebelik dedi bana. 2 gun sonra gidicem tekrardan. Orada acildeyken yeni dogum yapmis bi annenin bebeginin öldüğüne şahit oldum. Cenaze araci falan geldi. Sizde dis gebelik gecirmissiniz Rabbim insallah en yakin zamanda sagliklisini nasip etsin diyecegim şuki sonuc ne olursa olsun o annenin caresizligi gibide degil bizimkisi. Daha kotu durumlar var genede sukurler olsun herseye olmayandada vardir bi hayir

lekelenmenin inceleşme yaptığını bilmiyorum ilk kez duydum umarım öyledir sağlıklıdır güzel dusunup bir test daha verin belki ve insallah toparlar ama olmazsa da üzülmeyin Allah beterinden korusun

Kesinlikle biz henüz hamile olduğumuzu bile tam farketmeden yaşıyoruz bunları. Allah o anneye sabırlar versin. Umarım değerleriniz sağlıklı ilerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…