beta hgc 82,83 çıktı ama lekelenmem var

mub

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2012
349
5
kızlar adetim 16 gün geçti bugun doktora gittim ultrasonla baktı bişi yok deddi test yaptı 82.83 çıktı düşük olabilir hemen sevinme dedi çok üzüldüm . belim kasıklarım ağrıyo hala lekelenmem var progesteron yazdı 1 hafta sonra gel dedi lütfen yorum yazın bana çok üzülüyorum ((((((((((

canım yapıcak bişey yok allah ümit kesilmez progestanı kullan dinlen bol bol inşallah tutunur bebişin sana

sizce düşük mü yapıyorum kaç haftalık olduğunuda söylemedi doktor daha çok yeni dedi

canım bu önem daha zor geçer kaç haftalıksın bilmiyorum ama sabretmen lazım

benimde lekelenmelerim olmuştu hatta kan değerime inanasım gelmedi hiç k.rengi akıntılar oldu hep yerleşme lekeleriymiş benimkisi...

önce keseyi gördük 7. haftamızda sonra kalp sesini duyacağımız günü bekledik sonra sabırla
yani iki çizgiyi görmek yetmiyor aslında bu 9 ay hep böyle geçiyormuş...
kalp sesini duyduk bundada tesler başladı iki üçlü... sağlammı değilmi...
sonra cinsiyetiydi sonra hareketlerini hissedecğn günü beklemek
derken arada kanam oldu korkular tekrar başladı
ama şimdi böyle böyleee 31. haftaya kadar geldim herşey sabır ve dr.unun dediklerini harfiyen dinlemekten geçiyor
ve tabikide dua etmeyi hiç unutma pozitif düşün ve dua et ve sabret ...

ha artı olası hamilelik haftanı sen son adet tarihine göre zaten hsplayabilirsin....

Son düzenleme:
allah kolay doğum versin size hayırlısıyla darısı benim başıma

geç döllenme olmadıysa muhtemelen biyokimyasal gebelik veya düşük yaşıyorsunuzdur.
Tabi bunu kesin olarak anlayabilmek için 2 gün sonra tekrar b hcg baktırmanız gerekir. Geç döllenme olduysa eğer, b hcg değerinizin 160 ve üstü çıkması gerekir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…