Beta hgc 2.0

angelaaaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2024
31
3
24
Kızlar merhaba 14 mayısta korunmasız ilişkim oldu adetim bittikten sonra yani daha sonra ben gebelik belirtileri yaşadım ve 24 mayısta kan verdim 2.0 çıktı 5 gün sonra yani bu gün yine kan verdim 2.0 çıktı adet günüme 8 gün var doktor yok dedi ama normalde gebelik olmadığında benim 0.100 çıkardı ümitlenmiştim 2.0 görünce hani bir ihtimal diye 5 günde artar dedim ama ne artmış ne azalmış yine 2.0 sizin fikirleriniz neler benimle aynı durumu yaşayanlar oldu mu

5 ve üzeri gebelik oluyor ve 2 günde bir 2 katı artması lazımdı

o değerde evet gebelik yok anlamına geliyor ama başka bir rahatsızlık olabilir mi çünkü 0.100 çıkardı benim normalde o sebeble sordum

Merhaba, benim de 15 mayısta korunmasız ilişkim oldu. Ben gebelik testleri negatif olduğu için adet olmayı bekliyordum, beklenen adet tarihim dündü. Bugün beta hcg 3.6 çıktı. Geç döllenme olamaz zira dediğim gibi son ilişki tarihi 15 mayıs. Hala adet olmadım. Yarın bi doktora gidip muayene olucam. İnşallah olumsuz bi durum yoktur. Daha önce dış gebelik yaşamıştım, umarım öyle bir şey değildir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…