Beta HGC 13,95

besteoxxo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2018
8
4
34
Selamlar
Bu sabah kan testi verdiğimde beta hcg 13,95 çıktı
Bunlar da sabah yaptığım testler
Acaba bebek geliyor mu sizlerden yorum bekliyoeum
Çok teşekkürler güzel kadınlar

Eklentiler

• IMG_3920.jpeg
    53,7 KB · Görüntüleme: 93
Selamlar
Bu sabah kan testi verdiğimde beta hcg 13,95 çıktı
Bunlar da sabah yaptığım testler
Acaba bebek geliyor mu sizlerden yorum bekliyoeum
Çok teşekkürler güzel kadınlar
merhaba tekrarladınız mı testinizi acaba hayırlı olsun bu arada benimde regl 4 gün var bugün kan verdim 28,56 çıktı sonuç. İnş sağlıklı ilerler kimyasal gebelik yaşadım o yüzden korkuyorum

merhaba tekrarladınız mı testinizi acaba hayırlı olsun bu arada benimde regl 4 gün var bugün kan verdim 28,56 çıktı sonuç. İnş sağlıklı ilerler kimyasal gebelik yaşadım o yüzden korkuyorum
Merhaba bu sabah tekrar verdim henüz çıkmadı
Sizin de umarım olurr benim şuan 1 gün var bakalım ne çıkacak

Merhaba bu sabah tekrar verdim henüz çıkmadı
Sizin de umarım olurr benim şuan 1 gün var bakalım ne çıkacak
Allah analı babalı büyütsün inşallah
Mutlulukla yaşasın
Kan testiniz ne çıktı acaba

Kızlar merhaba 5 Temmuz da kan değerim 28 çıkmıştı bugün tekrar verdim 80 çıktı. Regl daha 2 gün var. Yükselme iyi mi sizce doktor ile görüşemedim henüz

Merhaba 2 gün sonrasında da bugün 212 çıktı doktor haftaya Salı gel dedi sizce değerim iyi mi birde haftaya gittiğim de kese vs gözükür mü acaba ?
80'den 2 gün sonra 212 çıktı dimi? Evet iyi o da gayet haftanıza göre kese görünebilir ama görünmeyenler geç görenler de var tabii, yine de gidin İnşallah görürsünüz

Merhaba 9 temmuzda kan vermiştim 212 bugün tekrar verdim 3 gün arası 749 çıktı. İyi mi acaba artışı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…