Beta hch <5 başına gelen bi bakabilir mi

Ne güzel sağlıkla kucağınıza alın inşallah ❤️🌸 ya ben çok sabırsızım aceleci davranıyorum onu da biliyorum ama varsa bilmek istiyorum. Yumurtlamamın 10.günü kan verdim negatif şuanda bat’a 6 gün var erken gebelik yaptım sonuç bu görmek istediğim için mi görüyorum sanki çoooook silik bişey görüyorum. Bakabilir misiniz kızlar 🥲

?

Eklentiler

• IMG_0935.jpeg
    IMG_0935.jpeg
    65,3 KB · Görüntüleme: 17
Ne güzel sağlıkla kucağınıza alın inşallah ❤️🌸 ya ben çok sabırsızım aceleci davranıyorum onu da biliyorum ama varsa bilmek istiyorum. Yumurtlamamın 10.günü kan verdim negatif şuanda bat’a 6 gün var erken gebelik yaptım sonuç bu görmek istediğim için mi görüyorum sanki çoooook silik bişey görüyorum. Bakabilir misiniz kızlar 🥲
Benim de ilk yaptığın test seninkine benziyordu canım kan verdin mi hiç kaç günün var 🙋‍♀️

10 gün çok erken balım. Birkaç gün sık dişini. Biliyorum kesinlikle sabırsızlanıyo insan ama durabildiğimiz kadar durmalıyız 😅
Evet kesinlikle bakalım durcam durcam dedim sabah yine test yaptm bi üstte attım hiç umut yok mu bakar msın 🙈

Evet kesinlikle bakalım durcam durcam dedim sabah yine test yaptm bi üstte attım hiç umut yok mu bakar msın 🙈
Bebeğim bu testlere çok güvenme. Zaten erken bakıyosunya burda belli olması zor. Önce kanda belli oluyor betahcg sonra idrara düşüyor. Ablam gecikmesinin ilk gününde idrarda negatif aldı 2 gün sonra kanda pozitif yakaladı. Erken test yapacaksan da predictor early iyi diye biliyorum. O da 6 günden öncesini vermiyor

Bende güya internetten onu sipariş verdim bana bunu göndermişler days doctor markası bendekininde. Ya evet en iyisi 3/4 gün daha bekleyeyim. Peki kanda 10 gün önce 0.2 çıkan yükselir değil mi varsa da yani off konuşamadımda 🥹

X