Beta hcg'si yavaş yavaş artanlar buraya lütfen yardımm

nrgss

hala umudum var....
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2009
254
3
öncelikle mrhb kızla bnm sorunum şu sat 15 ağustos ilk betahcg 16 eylül 196 3 gün sonra 283 3 gün sonra 365 ve 2 gün önce 800 ama dr.um tuhaflık olduğunu söledi yarın sabah tekrar istedi kesede nokta gibi bişey bozuk kesede olabilir dedi sabah tekrar beta hcg yapılcak.. bnm gibi olanınızyada yaşayanınız varmı varsa bilgilendirmeden geçmeyin lütfen ..:Saruboceq::Saruboceq:

öncelikle mrhb kızla bnm sorunum şu sat 15 ağustos ilk betahcg 16 eylül 196 3 gün sonra 283 3 gün sonra 365 ve 2 gün önce 800 ama dr.um tuhaflık olduğunu söledi yarın sabah tekrar istedi kesede nokta gibi bişey bozuk kesede olabilir dedi sabah tekrar beta hcg yapılcak.. bnm gibi olanınızyada yaşayanınız varmı varsa bilgilendirmeden geçmeyin lütfen ..:Saruboceq::Saruboceq:

cnm benim seni üzmek istemem ama benim değerlerimde aynı senin gibi artmıştı tek fark kese hiç görülmedi.sonuç dış gebelik ve iğne tedavisiyle sonlandırıldı.umarım senin öle çıkmaz allah yardımcın olsun merak ederim ben bizi sonuçtan haberdar et hayırlısı olur umarım

X