Beta hcg16 bugün lekelenmem var

nurpinarr

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2023
565
193
26
Uzun zamandır hamile kalmak için uğraşıyorum dün Reha gecikmemin 3.günü beta hcg16 çıktı 2 gün sonra tekrar kan verecektim ama bugün yani regl gecikmemin 4.günü lekelenmem oldu neden olabilir morelim çok bozuldu

Canım değerin çok çok düşük suanda 2 günde bir kan ver değerin iyi artarsa sağlıklı gebeliktir ona göre doktora gitmelisin

Lekelenmem neden oldu regl mi olacam acaba moralim çok bozuldu
Bta 16 çıktıysa gebelik gözüküyor lekelenme görülebilir hamilelik başlarında sancı vs birsey olursa tabi doktora görün muhakkak ama kan ver dediğim gibi 2 günde bir sağlıklı gebelikse artar değerin

Bta 16 çıktıysa gebelik gözüküyor lekelenme görülebilir hamilelik başlarında sancı vs birsey olursa tabi doktora görün muhakkak ama kan ver dediğim gibi 2 günde bir sağlıklı gebelikse artar değerin
Bel karın kaşık ağrım var yarın kan verecektim yarını bekleyeyim mi yoksa bugün gideyim mi doktora

Bel karın kaşık ağrım var yarın kan verecektim yarını bekleyeyim mi yoksa bugün gideyim mi doktora
Bel kasik ağrısı da oluyor gebelikte bebek tutunma aşamasında onu dert etme . Çok aşırı sancin kanama vs olursa git tabi durma . Yarini bekle yarın kan verirsin inşallah güzel artar değerin canim

X