Beta hcg

eskidenolsa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2011
149
0
Arkadaşlar adet günüme 2 gün var. geçen hafta ertesi gün hapı kullanmıştım. tam riskli dönem diye. bugün başka bir konu için kan testi taptırdım. beta hcg 53.8 çıktı. Normal değer 0-5 yazıyor. Ya ben hamile miyim şimdi? ama ertesi gün hapı?! doktor testi 2 gün sonra yineleyelim dedi. değer %60'tan fazla yükselirse gebesin dedi. Düşebilirmişte. Ya çıldırcam yaaa! Tecrübeli olanlar nolur yazın böyle olup da hamile çıkmayan oldu mu?

canım hamilesiiiin ama değer az oldugu için ne olucagı belli olmaz ben kimyasal genelik yaşadıım ilk yaptırdığımda 60 çıkmıştı 2 gün sonra tekrar yaptırdım değer düşmeye başlamıştıı 2 gün sonra tekrarla bakalııım değer yükselirse bebişiin sağlıklı geliyo demektir :)

cnm suanlık 1/2 haftalık hamılesın
yanı verdıgın degere gore
tyarın yada ertesı gun tekrar yapdır eger degerın duserse düşük yapıcaksındır ama yukselırse hamişsindir.
Umarım Allah gonlune gore verır
sanırım ıstenmeyen bır gebelık

ertesi gün hapına adetle başlaman gerekiyordu cnm hamilesin hapı bırak bence. ne güzel ya bizde uğraşıyoruz olsun diye neler neler yapıyoruz. beklenmeden gelen bebiş kıymetini bil güzelim.

ertesi gün hapına adetle başlaman gerekiyordu cnm hamilesin hapı bırak bence. ne güzel ya bizde uğraşıyoruz olsun diye neler neler yapıyoruz. beklenmeden gelen bebiş kıymetini bil güzelim.

ertesı gun hapı zaten bır kere ıcılıyor
yoksa benmı yanlıs bır haptan bahsedıyorum

evet 1 kere içiliyor. anlamadım ben bu işi. aslında sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. eşim çok istiyor ben hazır değilim. daha önce de bi kürtajım var. ne bileyim. allah çok isteyenlere de nasip etsin. demek ki böyle uygun görmüş. herşeyde var bir hayır. hiç beklemiyordum açıkçası. çok sık idrara çıkar olmuştum 2 -3 gündür. ne bilim regl olacakmış gibi hafif tatlı bi sancı da var kasıklarımda. bi de prödüktör mü denesem acaba

hayırlı uğurlu olsun.hakkında hayırlıysa inş devamı gelir.burda birsürü arkadaş ben de dahil uğraşıyoruz.bence ultrasonda görünce ve kalp atışlarını duyunca sen de istersen.buarada kan idrara göre daha güvenilir bence hiç yapıp kafanı karıştırma 2 gün sonra tekrarlarsın testi.peki şüpheli ilişkiden nekadar geçti.

saol canım. allah hepinize nasip etsin en kısa zamanda.bir bildiği vardır. 26 Mart şüpheli ilişki.28 Martta ertesi gün hapı içtim. dün kan verdim. yani ilişkiden 9 gün sonra beta hgc 53.8 çıktı. ya hiç hazır değilim inan. ha diceksin ki madem bu kadar hazır değildin niye korunmuyosun o uzun hikaye var sebebi. ama ertesi gün hapı işe yaramadı demek ki.

ertesı gun hapı ne yazıkkı kesın cozum degıl
Helekı korunma yontemı hıc degıl
hayırlısını dıle cnm Allah tan

inş canım dualarımızı eksik etmeyelim birbirimizden.ama eğer hamileysen bilki senin için bir hayrı vardır.rabbim ol dedikten sonra önüne hangi korunma yöntemi geçebilirki.bence gününe göre normal değerin inş sağlıklı bir bebktir ve sana sıkı sıkı tutunur.

ertesı gun hapı zaten bır kere ıcılıyor
yoksa benmı yanlıs bır haptan bahsedıyorum

:)) evet sedacım ertesi gün hapı ilk 72 saat içinde alınır bir kere alınır. yukarıda yazan arkadas doğum kontrol haplarıyla karıştırmış muhtemelen

eveeeettt....prödüktör sonucu da pozitif.ve yarın regl olmam gerek.bakalım nolcak. ama bebiş "yoldayım geliyorum hala anlamadın mı, saf mısın sen anne" diyor sanırım:)

amin canımcım. ya çok korkuyorum hazır değildim ben ama yaa.28 yaşındayım aslında tam zamanı ama şartlar gereği birkaç ay daha beklemem gerekiyordu. offff.....eşimle 2 ay önce boşanmanın eşiğine geldik. evden ayrıldım boşanma davası açtık filan...ama sonra çok yalvardı yakardı bir şans ver diye peki dedim. şimdi çok iyiyiz şükür ama ya yine sorun olursa. ya eşim ayrıyken verdiği sözleri unutursa çocuk var nasılsa diye. offfffff....nolucak şimdi. hem istiyorum hem istemiyorum bu bebişi. bi de kürtajım var geçen sene olmuştum. bunu da aldırmak olmaz ki. ne bilim ya çok zor bi durum.

haklısın çok bir durum ama ben kesinlikle aldırmamanı tavsiye ederiiim o can için o kadar ugrasan kadınlar varkii Allahım sana nasip ettiyse vardır bir bildiğii biraz da böyle düşün canıım bnm gayet yolunda gi,den bir evliliğim var 6 senedir hamile kalabilmek için ugrasıyoruum olmuyoo genede vardır bunda bi hayır diyoruum . Allah herseyin zamanını bilirr belkide o bebişş sizin için yepyenii hayat umut olcakk karamsar bakma canım bencee Allahın izniylee hersey yoluna girerr

beta hcg 4 Nisan: 53.8
6 Nisan: 162.4

artış normal kesin geliyo bu bebiş kesin. dün regl olmam gerekiyordu olmadım da.

kesin canıım maşallahı var harika artıyo değeriin banada dua ett bu ay fazlasıyla umutluyumm

banada yardımcı olun neolur hamileliği çok istiorum kan testi yaptırdım dün değerim 0.100 hamilemiyim.

canım üzgünüm ama 0.100 çok küçük bir değer. sıkma canını allah sağlıklı bir bebek nasip eder sana inşallah.

benim değerler

4 nisan 53.8
6 nisan 162
8 nisan 728

bu artış fazla diil mi arkadaşlar?normal mi? 2 günde 1 kat artıyor dediler.ama öyle ise bu artış fazla.

bence değerlerin normal 2 günde 1 kat değil 2 günde 2 kat artması lazıım sennde gayet iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…