Beta hcg

lalsuu

lalsu
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2007
861
104
:CüvCüv::) BUGUN BİZİM İÇİN ÖNEMLİ BİR GÜNDÜ..DAHA YENI OLMASINA RAHMEN BETA HCG ME BAKTIRDIM HERALDE BENIM KADAR ERKEN ÖGRENEN BİR ANNE OLAMAZ..SİZ DE BİLİRSİNİZ GEBELIK OLŞUNCA BETAHCG HEMEN KANDA ARTIŞ GÖSTERİYOR..BEN HENÜZ ADET GÜNÜMÜ BEKLEMEDEN BUGÜN YANI 22 GÜNDE SON ADET TARİHİMDEN İTİBAREN BETA HCG YE BAKTIRDIM SONUÇ YENI BİR GEBELİK...:CüvCüv:

DARISI TÜM İSTEYENLERİN BAŞINA ...

sen hamsiresin sanslisin. be de yumurtlamadan sonra 8. gun baktirmistim cikmamisti. ama varmis kuzum.

canım tebrikler allah sağlıkla hayırlsııyla kucağına almanı nasip etsin.allahım isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah.

Amin zor bir süreç 280 gün daha bekliycemiz gün sayısı..beta hcg 11.6 cıktı daha yeni dedi dr daha bu oran katlanaraj artacak..bende ki ilk belirtiler cok aşırı uyku istegi buda progesteron hormonundan..bidekasıklarım aşırı agrıdı ..

:CüvCüv::) BUGUN BİZİM İÇİN ÖNEMLİ BİR GÜNDÜ..DAHA YENI OLMASINA RAHMEN BETA HCG ME BAKTIRDIM HERALDE BENIM KADAR ERKEN ÖGRENEN BİR ANNE OLAMAZ..SİZ DE BİLİRSİNİZ GEBELIK OLŞUNCA BETAHCG HEMEN KANDA ARTIŞ GÖSTERİYOR..BEN HENÜZ ADET GÜNÜMÜ BEKLEMEDEN BUGÜN YANI 22 GÜNDE SON ADET TARİHİMDEN İTİBAREN BETA HCG YE BAKTIRDIM SONUÇ YENI BİR GEBELİK...:CüvCüv:

DARISI TÜM İSTEYENLERİN BAŞINA ...

canım öncelikle tebrikler bişey soracam adetinin 22 inci günündemi yaptın testi adeti periyodun kaç gün sürüyor

:CüvCüv:CANIM BU KAN TESTİ HASTANE ORTAMINDA YAPILDI..BETA HCG...ADETİM 5 GÜN SÜRMÜŞTÜ BİDE 28 GÜNDE BİR MENS OLUYORUM..ADETİMİN 1 NCI GÜNÜNDEN İTİBAREN SAYDIM 22 GÜNDE TEST YAPTIRDIM..

tebrikler canım allah tamamına erdirsin....................

:CüvCüv:CANIM BU KAN TESTİ HASTANE ORTAMINDA YAPILDI..BETA HCG...ADETİM 5 GÜN SÜRMÜŞTÜ BİDE 28 GÜNDE BİR MENS OLUYORUM..ADETİMİN 1 NCI GÜNÜNDEN İTİBAREN SAYDIM 22 GÜNDE TEST YAPTIRDIM..

teşekkür ederim cevap verdiğin için

tebrikler.allah tamamına erdirsin inşallah.çok sevindim.darısı biz isteyenlere

allah kucagına da almak nasip etsin ne güzel mutluluktur eminim çok sanşlısın..tebrikler.benimde bugün 27 günüm ama kan testini için beklesemmi daha diyorum bazen geç çıkabiliyor diye birde benim reglim düzensiz en son bu ayın 15 de yumurtam 12 ml büyüklügünde idi.sizce sanzım varmı ne zman yapsam testi?

tebrikler lalsu,hayırlı olsun canım,bende senin gibi erken öğrenenlerdenim ,bende hastanede çalışıyordum ve adetime bir hafta varken baktırmıştım,bhcg 288 çıkmıştı,sabırsızız valla :))

:nazar:iyi dilekelriniz için teşekkür ederim...280 günlük zor bir süreç önümüzde

ne mutlu sana .. babayıda senide tebrik ederim... sağlılkla bebeğini kucakla inşallah...
geçecek tabi 280 gün ve bence çok da güzel geçecek....zevkini çıkar..

evet ya süper bişey olsa gerek daha 3 hafda 2 günlük ama çok değişik bir duygu..bu mesleğin içinde olsamda gebelik çok farkli rabbim sağlik versin bebişimize babasi erken ögrenmemize ragmen hemen mujdeledi ailesi ayyy mucıze bu

Son düzenleme:
maşallah:nazar:Allah tamamına erdirsin, sağlıkla kavuşalım inşallah yavrularımıza, tebrikler....

hayırlı olsun Sağlıkla kucağına alırsın inşallah
değerin kaçtı ilk ölçtürdüğünde tekrar ölçtürdünmü kaç çıktı

salı günü ilk degerim 11.6 idi,persembe günüde 31,82 idi

erken gebelik değeri :5 - 25

arkadaslar üzgünüm ama kimyasal gebelikle sonuçlandi..ama çok şükür erken den bu sonucla karsılastık ..hayırlısı olsun..mensim 1 gün geçikti sonra mens oldum kadınları yüzde 60 sında olan bişey:KK43:((

Son düzenleme:
çok üzüldüm cnm bende adet olmadım 2 ay oldu bi ara olcakmışım gibi oldu sonra geçti sizce test yapayımmı kanda bende hastande çalışıyom

X