Beta hcg

hayali karakter

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2024
37
12
23
Merhaba arkadaşlar. Benım beta hcg 24 eylüllde 244 sonra 27 eylülde 855 olmuştu. Bugün adet gecıkmesının 8.günündeyim.leklerım var kahverengi acile gittim. Beta hcg 1355 çıktı normalde daha fazla çıkması gerekmiyor muydu. Bıde lekelerim normal mi

Merhaba arkadaşlar. Benım beta hcg 24 eylüllde 244 sonra 27 eylülde 855 olmuştu. Bugün adet gecıkmesının 8.günündeyim.leklerım var kahverengi acile gittim. Beta hcg 1355 çıktı normalde daha fazla çıkması gerekmiyor muydu. Bıde lekelerim normal mi
Kimyasal olabilir. Doktor daha iyi bilir gidin. .

Kimyasal gebelikte değerler bu sekılde mı çıkıyor. Bilmiyorum kı umarım değildir lekelerim var bugün doktor dedelerin normal dedı ama işte kadın doğum Doktor'u burda ne yazık kı ıkısı de istifa etmıs o yüzden bakamadım
Düzenli artar sonra düşüş olabilir. Yada artışı az az olur sonra duser. Şimdi ne desem yanlış olur. Bidahaki kontrolde karından yada vajinal bakarlar kesin sonuç çıkar. Endiselenmeyin .

Bence kimyasal deyil artis var ve lekelenmen icin ilac vermedimi yerlesme kanamasi yasiyor olabilirsinn

Bence kimyasal deyil artis var ve lekelenmen icin ilac vermedimi yerlesme kanamasi yasiyor olabilirsinn
Yok acile gittim. İlaç fılan vermedı artarsa gel dedı kahverengi lekelerım var ara ara oluyor. Sancım yok çok şükür ama çok korkuyorum uarın muayene olcam inşallah kimyasal gebelik değil

benim değerlerim 306-697-2408 çıkmıştı hep üki gün arayla. 2408 çıktığında doktorum, artık kan vermene gerek yok kimyasal gebelik riski yok artık demişti bana. ama dış gebelik için kontrole gitmemi istemişti.
lekelenmeyi ben 6+2de yasamıştım. benim değerim o zaman 15.000 üzerinde çıkmıştı ama.

benim değerlerim 306-697-2408 çıkmıştı hep üki gün arayla. 2408 çıktığında doktorum, artık kan vermene gerek yok kimyasal gebelik riski yok artık demişti bana. ama dış gebelik için kontrole gitmemi istemişti.
lekelenmeyi ben 6+2de yasamıştım. benim değerim o zaman 15.000 üzerinde çıkmıştı ama.
Peki dıs gebelik mıydı sizin

X