Beta hcg

Çok erken baktirmissiniz bir hafta bekleyin tekrar verin bu deger bazen yükselebilir anlamına geliyormuş.birde belirtielriniz varsa iyidir.
Testler pozitif çıktığı için yaptırdım 2 gün önce rahatsız olduğum için gitti beta hcg ye bakti 1. 20 di bugun 3 anlamadim

Testler pozitif çıktığı için yaptırdım 2 gün önce rahatsız olduğum için gitti beta hcg ye bakti 1. 20 di bugun 3 anlamadim
Ben yumurtlamadan 6gun sonra kan verdim çok erkendi biliyordum negatif çıktı beta.Ama ben hissediyordum belirgilerden gebe olduğumu sonra 4 gün daha bekledim test yaptım silik çıktı.kan vermek içinde 2 hafta bekledim.Testimde adet günü yaptım pozitifiti elhamdülillah.Sizin adet günü geçti mi yoksa 1 hafta felan mı var

Ben yumurtlamadan 6gun sonra kan verdim çok erkendi biliyordum negatif çıktı beta.Ama ben hissediyordum belirgilerden gebe olduğumu sonra 4 gün daha bekledim test yaptım silik çıktı.kan vermek içinde 2 hafta bekledim.Testimde adet günü yaptım pozitifiti elhamdülillah.Sizin adet günü geçti mi yoksa 1 hafta felan mı var
15 gün var cnm daha

Tekrar ne zaman vereyim peki
Bakın ben ayın 15 de beta hcg bakıldı negatifse hsg yani rahim film çekilecekti ve negatifti 1.20 di sonra 16 fil çekildi 17 korunmasız ilişki 21 de beta hcg yine 1'20 ve ben test yaptım hep hemen çıkan pozitif cizgi ve bugun kan <3 anlamadim

X