Beta hcg

Nesime K

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2024
29
-2
26
Son reglime göre 6 haftalık hamilelik var ama Beta hcg bu gun ilk defa 1460 oldu ve hala kese görünmedi başına gelen var mı

Kadın doğum uzmanı bı akrabamız var ona sormuştum bunu değer 10bin olana kadar kesenin gorulmemesini normal karsiliyoruz demişti ve kendisi başhekimlik felan da yaptı basit bir doktor değil yani
İçini ferah tut gözükür mutlaka önümüzdeki hafta

Reglimden 3 gün önce lekelenmem olmaya başladı. Rehilimin ilk günü gecesi hastaneye gittim. Beta hcg 17.5 çıktı. Bugün 3. Günündeyim kanamam bar adet ağrılarım işe birlikte. Hamilelik oluşmamış mıdır sizce, oluşmamışsa neden yüksek çıktı değer. Bilgisi olan varsa yardımcı olur musunuz 🙏

Merhaba araniza yeni katildim hanımlar
Öncelikle üc kere erken haftalarda düsüklerim olduğunu söyleyip öyle konuya giriyim
1 agustos regli olduqum tarih 4 gün sürdü
15 agustosda korunmasiz iliski
Dayanamayip 21 agustos beta baktirdim sonuc 0.9 IU/L adet gecikmesini bekleyemedim cünkü dusuklerim kan pıhtılasmasından olduğundan erkenden ögrenmek istedim igne + coraspirin baslatılcak acıkcası cıkan degerimi anlamadim esimde kendini strese sokuyorsun adetin gecikmeden ikinci kanını vermek yok dedi aranızda bu durumu bilen varsa simdiden Allah razı olsun

Öncelikle üc kere erken haftalarda düsüklerim olduğunu söyleyip öyle konuya giriyim
Dayanamayip 21 agustos beta baktirdim sonuc 0.9 IU/L adet gecikmesini bekleyemedim cünkü dusuklerim kan pıhtılasmasından olduğundan erkenden ögrenmek istedim igne + coraspirin baslatılcak acıkcası cıkan degerimi anlamadim esimde kendini strese sokuyorsun adetin gecikmeden ikinci kanını vermek yok dedi aranızda bu durumu bilen varsa simdiden Allah razı olsun
6 günde kana geçmez zaten varsa da, en azından bi 10-12 gün geçsin son korunmasız ilişkinizin üstünden

Evde test yapabilirsiniz son kanın üstünden 3 gün geçmiş

Merhaba ben de aranızda yeniyim, adetimden 3 gün önceden beri lekelenmem oldu. Bugün sabah ilk idrarla test yaptım 2. Çizgi silik olarak göründü. Şuan adet günümün 3. Günü bugün adet ağrılarım ile birlikte kanamam başladı, sizce durumum ne yardımcı olur musunuz 🥺

Merhaba ben de aranızda yeniyim, adetimden 3 gün önceden beri lekelenmem oldu. Bugün sabah ilk idrarla test yaptım 2. Çizgi silik olarak göründü. Şuan adet günümün 3. Günü bugün adet ağrılarım ile birlikte kanamam başladı, sizce durumum ne yardımcı olur musunuz 🥺
Betam reglin ilk günü 17,5 çıkmıştı

Bugün akşam tekrar acile gidip baktırcam, bana da öyle geliyor ama sormak istedim bir umut bakalım ne çıkacak, teşekkür ederim 🥺

X