Beta hcg

gokyuzu21

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2024
58
9
31
Merhaba arkadaslar kusura bakmayın rahatsız ediyorum pcosum ve adetim baya gecikti zaten düzensiz 7 gün once beta hcg 0 di dün beta hcg 14.3 çıktı 22 saat sonra tekrar yaptım beta hcg 14.6 çıktı acaba kimyasal gebelik mi

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar kusura bakmayın rahatsız ediyorum pcosum ve adetim baya gecikti zaten düzensiz dün beta hcg 14.3 çıktı 22 saat sonra tekrar yaptım beta hcg 14.6 çıktı acaba kimyasal gebelik mi
Merhabalar inşallah sağlıcakla artar değeriniz iki günde iki katına çıkması gerekiyor

Sizi üzmek istemem inanın ben kimyasal gebelik geçirdiğimde 10 gün gecikmiştim. 10 gün sonra 15 çıktı. İki gün sonra 16 çıktı aynı gün kanamam başladı. Dilerim sizin farklı olur 🙏🏻

Sizi üzmek istemem inanın ben kimyasal gebelik geçirdiğimde 10 gün gecikmiştim. 10 gün sonra 15 çıktı. İki gün sonra 16 çıktı aynı gün kanamam başladı. Dilerim sizin farklı olur 🙏🏻
Haklısınız dünden beri zaten kafam çok karışık kimyasal mi diye cok zor bir durum umarım olumlu yükselir Rabbim size sağlıklı gebelik nasip etsin

Doğru bende öyle düşünüyorum öğleden sonra doktora gidicem bakalım ne diyecek

Doğru dünden beri kafam çok karışık öğleden sonra bakalım doktor ne diyecek
Muhakkak gidin alınabilecek takviye var mı işe yarıyor mu ne yapmak lazım öğrenebilirsiniz inşallah hayırlı sonuçlar alırsınız

Merhaba arkadaslar kusura bakmayın rahatsız ediyorum pcosum ve adetim baya gecikti zaten düzensiz 7 gün once beta hcg 0 di dün beta hcg 14.3 çıktı 22 saat sonra tekrar yaptım beta hcg 14.6 çıktı acaba kimyasal gebelik mi
Ertesi gün değil 2 günde 1 2 katına çıkması lazım aşkım

Haklısınız dünden beri zaten kafam çok karışık kimyasal mi diye cok zor bir dumarım olumlu yükselir Rabbim size sağlıklı gebelik nasip etsin
Ertesi gün değil 2 günde 1 2 katına çıkması lazım aşkım
Evet canım öyleymiş bugün verdim çok şükür 26.3 çıktı inşallah böyle ilerler

Haklısınız dünden beri zaten kafam çok karışık kimyasal mi diye cok zor bir dumarım olumlu yükselir Rabbim size sağlıklı gebelik nasip etsin

Evet canım öyleymiş bugün verdim çok şükür 26.3 çıktı inşallah böyle ilerler
Merhaba son durumunuz ne acaba? İnşallah artış devam etmiştir. İlk testi reglinize kaç gün kalanyaptırdınız

Merhaba çok şükür bugün verdim 96 çıktı benim reglim aşırı düzensiz doktor o tarihi baz alamayız ultrasona göre haftanı belirleriz dedi
Çok sevindim, inşallah devamında da sağlıkla ilerler 🙏🏼 benim de normalde düzensiz ama yumurtlamadan 13 gün sonra 15 çıktı beta. Siz süpheli ilişkiden kaç gün sonra 14 çıktığını hatırlıyor musunuz acaba? Yarın ben de ikinci kez vereceğim çok endişeliyim

X