Beta hcg

karolayn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2024
4
0
24
Adetim 20 gün gecikti Normalde 0.20 çıkan beta hcg testim Şuan 1.23 çıktı hamile olabilirmiyim

Geç döllenme olsa bile 20 günde daha yüksek çıkardı diye düşünüyorum ama takip edin yine gecikmeniz devam ederse

Merhaba, benimde 15 gün geçikmem oldu 17.04 de test verdim beta 1.09çıktı. Tekrar gitmedim doktora kaç günde artış oluyor muhtemel artış.

Arkadaşlar ben sanırım kimyasal gebelik geçirdim değerim çok küçüktü
16.temmuz 6,28
17.temmuz 6,80 çıktı
18.temmuzda kanamam geldi. Reglime aslında 2 gün daha vardı ama erken geldi. Reglim bitince hemen sıfırlanır değil mi, bugün bir kaç saat önce idrar testi yaptım yine silik çizgi çıktı

yok vermedim adeti bekleyim dedim 3 gün var adetime de
bende de aynı durum var. pazar günü tahlil verdim. dün tekrar kan verdim. baktım artış var dedim tamam beklemek en iyisi. şimdi regl 1 hafta 10 gün geciksin öyle gideceğim doktora. bi kan daha verip artış var mı baksamıydınız acaba bilemedim. böyle bizdeki gibi belirsizlik de çok kötü yoruluyor insan :/

bende de aynı durum var. pazar günü tahlil verdim. dün tekrar kan verdim. baktım artış var dedim tamam beklemek en iyisi. şimdi regl 1 hafta 10 gün geciksin öyle gideceğim doktora. bi kan daha verip artış var mı baksamıydınız acaba bilemedim. böyle bizdeki gibi belirsizlik de çok kötü yoruluyor insan :/
Sonuc ne oldu

X