BETA HCG

asasasad

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2023
7
3
24
Kızlar merhaba bundan dört ay önce kimyasal gebelik geçirdim 26.06 son adet tarihim 26.07 de olmam gerekirken olmadım idrarda gebelik testi yaptım silik çizgi gördüm 2 gün sonra tekrarladım test güzel çıkınca beta hcg testi yaptırdım 56.7 çıktı bugün üstünden dört gün geçti pembe bir lekelenme oldu korktuğun için hastaneye gittim beta hcg 497 çıktı doktorla görüştüğüm zaman iyi ya da gibi bir şey söylemedi sizce endişelenmeli miyim yoksa her şey yolunda mı

Sonucunuz gayet iyi endişelenmeyin yerleşme kanaması geçirmişsiniz

Haftaya keseyi görürsünüz rahatlıkla

Gayet güzel endişelenmeyin ama lekeyi mutlaka hatırlatın iğne fitil vs verir

İnşallah sanırım kalp atışını duyduğum zaman ancak rahatlayacağım
Çok teşekkür ederim keşke doktorlarda sizin gibi güzel konuşabilse iyi giden bir şey olmasına rağmen biz bir şey söyleyemeyiz deyip duruyorlar
Sakin olup hamileliğin tadını çıkartın keşke ben de zamanında sakşn olup tadını çıkartabilseydim doktorları dinlemek yerine

Kızlar merhaba, Size birşey danışmak istiyorum.adetimi beklediğim gün test yaptım silik çıktı.Kan verdim 6.5 çıktı. 1,5 gün sonra tekrar verdim 30 çıktı.Ondan 1,5 gün sonra yine verdim 40 çoktı.Artık kan vermek istemiyorum çünkü çok stres oluyorum.Sizce yükselir mi değer?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…