Beta HCG

nisatpkoglu

Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2023
92
15
25
Kızlar ben 24 Mayısta çatlatma iğnesi yaptırdım bugün tam 20 gün oldu ve ben 7. Günden bu yana erken gebelik testi yapıyorum ve hep pozitif çıkıyor daha bugün sabah bile yaptım pozitif çıktı silik çıktı daha doğrusu ve belirtilerimde var. Yerleşme lekesi yaşıyorum şu an. Kasıklarımda ağrı var göğüs uçlarımda koyulaşma ve sızlama var. 5 Haziranda sağlık ocağında kan vermiştim beta degerim 6.30 çıkmıştı. Az önce saat 8.30 sıralarında hastanede verdim değerim 0.5 çıktı. Ama belirtilerim hala devam ediyor. İdrar testinde pozitif olup kanda negatif olan var mı yerleşme lekesinden kaç gün sonra öğrenebilirim gebelik varsa ya da geç döllenme olabilir mi yardımcı olabilir misiniz bana

Son düzenleme:
Hastanenin hamilelik değerleri kac

0.5 çıktı ama yerleşme lekesi yaşadım dün 1 gün sürdü kesildi rengi soluk pembe kahverengi akıntı şeklindeydi yoğunluğu çok azdı ama idrarda pozitif kanda negatif çıkmasına anlam veremiyorum

umutlandrmak istemem ama benim once indrar testinde cikti kan negatif cikmisti 1 hfta sonra tekrar kan vermistim orda pozitif cikmisti ama sizin once cikmis sonra dusmus kimyasal olmus olablir cunki benimde oyle oldu malesef kimyasal oldu

umutlandrmak istemem ama benim once indrar testinde cikti kan negatif cikmisti 1 hfta sonra tekrar kan vermistim orda pozitif cikmisti ama sizin once cikmis sonra dusmus kimyasal olmus olablir cunki benimde oyle oldu malesef kimyasal oldu
Merhaba adet gecikmesinin 3.gunundeyim hiçbir şekilde gecikmezdim aksine erken olurdum az önce ( akşam ) test yaptım negatif acaba kan versem kesin sonucu alır mıyım

Merhaba adet gecikmesinin 3.gunundeyim hiçbir şekilde gecikmezdim aksine erken olurdum az önce ( akşam ) test yaptım negatif acaba kan versem kesin sonucu alır mıyım
kusra bakma canm simdi gordum olsaydi cikardi diye dusunuyorim ama gec dollenme olmussa cikmaya bilir kan vereblrsin ama ben en azindan 7 gunluk bir gecikme bekle derim

kusra bakma canm simdi gordum olsaydi cikardi diye dusunuyorim ama gec dollenme olmussa cikmaya bilir kan vereblrsin ama ben en azindan 7 gunluk bir gecikme bekle derim
Estağfurullah ne kusuru ben her HCG baktirdugimda değer 2.39 çıkıyor hiç şaşmaz 4. Gün gecikmem bugün ve 2.39 sanıyorum ki yukselmezde

Evet canım 6 gün gecikme ile regl
Kızlar bende farklı hastanelerde iki kere kan verdim biri 8,23 ikincisi 4 çıktı kimyasal gibi görünüyor ama muayene olsam belli olur mu ne olduğu
Muaiynede belli olacağını sanmam farklı değerler hastanelere göre değişiklik göstermiş büyük ihtimal kanama ile sonlanacak ama bir ihtimal değerleriniz de yükselebilir tekrar kan verin. Bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…