Beta hcg

Eozlemtsn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2022
691
300
32
Adete 4gun kala beta hcg <2.30 çıktı ve yarın adet günüm.yukselmiş olabilir mi yumurtlama günlerimi değerlendirdim hep yarın 14.gun . Sabah gebelik testinde çıkmadı.umutlanmayayim değil mi?

Merhaba benimde adetime 5 gün var bugün kan testi 4.58 çıktı sizce yükselme olur mu yada bebiş var mı
Merhaba, çok sınırda ama umut var. Normalde 5 ve üzeri değerlendirilir ama adete 5 gün varmış olmanız gereken adet gününü 1 gün geçince tekrar kan verin. Allah gönlünüze göre versin

Merhaba, çok sınırda ama umut var. Normalde 5 ve üzeri değerlendirilir ama adete 5 gün varmış olmanız gereken adet gününü 1 gün geçince tekrar kan verin. Allah gönlünüze göre versin
Çarşamba günü tekrar kan vermemi istedi doktorum sağlık ocağında vericem inşallah güzel haberler alırım

Çokta düşük bir rakam değil ama değil mi
Çok sınırda bi rakam hic olmasa bu sonuçta çıkmazdı ama bazi hormon ilaclari da yukseltebilir. bi ihtimal olabilir yani inşallah o ihtimali yaşarsınız. Müjdeli haberleriniz olsun bende merak ettim çarşamba sonucunuzu bize de bildirin

Merhabalar ben bir şey sormak istiyorum dış gebelikte beta 2 ye katlar mı nasıl artar?

Bende biraz rahatsızlanmıştım hastaneye gittim dün serum takıcaklar diye beta istedim bakar mısınız diye adetime daha 15 gün var ama 10 aydır bebek istiyoruz ilk defa beta 4 çıktı acaba yükselir mi ki bu ay olur mu dersiniz fikri olan var mı ?

Cnm merhba yükselme oldumu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…