Beta HCG

acelya_funda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2018
8
0
25
Merhaba ben sevgilimle cinsel ilişkiye girdim prezervatif kullandık içime de boşalmadı kızlığım bozulur bozulmaz ilişkiyi kestik 1 saat sonra da ertesi gün hapı içtim. Sevgilim ve ben ilk kez böyle bişey yaşıyoruz ve hamile olup olmadığımdan şüpheliyiz idrar testinde kesin sonuç alamayız diye düşündük ve Beta HCG testi yaptırmak istiyoruz ailelerimizden habersiz olduğu için ilerde bigün karşımıza çıksın istemiyoruz özel hastanede yaptırsak her hangi bir gün karşımıza çıkar mı sgk vs gibi lütfen yardımcı olun

Bosuna suphe etmeyin ya bu sekilde olmuyor cocuk, leylekler getiricek bekleyin..

Valla ben evli oldugum halde kan testinde cikinca saglik ocagi sürekli aramisti.bi sekilde haberleri olur bence.git bi idrar testi yap onda cikmazsa yoktur zaten

Valla ben evli oldugum halde kan testinde cikinca saglik ocagi sürekli aramisti.bi sekilde haberleri olur bence.git bi idrar testi yap onda cikmazsa yoktur zaten
İlişkiye gireli 6 gün oldu adet dönemime de daha 15 gün var iki testi de ne zaman yaptırırsam kesin sonuç alırım? Bide ben özel bi hastaneyle konuştum test sgkya işlemiyo fakat sonucu doktora gösterirseniz muayeneye girer ve o sgkya işler dedi siz doktlra göstermiş miydiniz?

Adetinin gecmesini bekle dedigin sekilde hamile kalmiş olman imkansiz neredeyse belki korktugun olmaz gunun gelince adet olursun

İlişkiye gireli 6 gün oldu adet dönemime de daha 15 gün var iki testi de ne zaman yaptırırsam kesin sonuç alırım? Bide ben özel bi hastaneyle konuştum test sgkya işlemiyo fakat sonucu doktora gösterirseniz muayeneye girer ve o sgkya işler dedi siz doktlra göstermiş miydiniz?
İdrar testi hemen sonuç vermeyebilir ama kan testinde kesin çıkar , adetine birkaç gün kala yaptır yada adetini bekle , ama sanmıyorum hamile olduğunu ..!!

Evet göstermistim

Canım ya gebe kalmak gerçekten zor sen dizilere filmlere falan bakma. O kadar korunmuşsun bir şeylik olmaz. Ama gizli olduğu için de şeytanın işi belli olmaz ertesi gün hapına güvenme bizim okulda bi kız onla gebe kalmıştı kürtaja gitti. Gizli olduğu için gebe kalıyorlar genelde

Merhaba ben sevgilimle cinsel ilişkiye girdim prezervatif kullandık içime de boşalmadı kızlığım bozulur bozulmaz ilişkiyi kestik 1 saat sonra da ertesi gün hapı içtim. Sevgilim ve ben ilk kez böyle bişey yaşıyoruz ve hamile olup olmadığımdan şüpheliyiz idrar testinde kesin sonuç alamayız diye düşündük ve Beta HCG testi yaptırmak istiyoruz ailelerimizden habersiz olduğu için ilerde bigün karşımıza çıksın istemiyoruz özel hastanede yaptırsak her hangi bir gün karşımıza çıkar mı sgk vs gibi lütfen yardımcı olun

İlişkiye girdin ama kızlık zarın bozulmadı ilginç ??? Prezervatif kullanıyorsun, içine de boşalmadı ,üstelik ertesi gün hapı da içiyorsun hamile kalamazsın merak etme. Teste falan gerek yok . Çocuk o kadar basit yapılmıyor.

X