BETA HCG YÜZDE 73 ARTIŞ IYASAYAN VAR MI CANLARIM

denizss

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2024
174
49
37
Merhaba günaydın hayırlı cumalar umarım iyisinizdir hepiniz💓 1.betam 66
2. beta139.5
3. Beta 213
2. Ve 3. Artış yüzdesini hesapladım yüzde 73 iki kart yüzde yüz değil artış bunu yaşayan varsa lütfen yazarmisiniz 💞

Merhaba günaydın hayırlı cumalar umarım iyisinizdir hepiniz💓 1.betam 66
2. beta139.5
3. Beta 213
2. Ve 3. Artış yüzdesini hesapladım yüzde 73 iki kart yüzde yüz değil artış bunu yaşayan varsa lütfen yazarmisiniz 💞
Merhaba benim 1 si 118.3 ikincisi 179.9 dr 3 gun sonra tekrar kan aldir dedi 3 gun sonra iki kat oluyorsa sorun yokdur olmuyorsa buyuk ihtimal
Negativ bende ve beta zaten yuzde 66 artmasi yetiyior

Merhaba benim 1 si 118.3 ikincisi 179.9 dr 3 gun sonra tekrar kan aldir dedi 3 gun sonra iki kat oluyorsa sorun yokdur olmuyorsa buyuk ihtimal
Normale dönebilir lütfen üzülmeyin siz bende üzülmek istemiyorum benimde ikinci yüzde 55 artmış

Farkli yerde verdiginizi dikkate almayin. Farkli yerde verilen kan nedeniyle dis gebelik denerek yatışım yapilmisti ancak suan dogurmak uzereyim. Benim artisim da hep %60-70 civari gitti.

Farkli yerde verdiginizi dikkate almayin. Farkli yerde verilen kan nedeniyle dis gebelik denerek yatışım yapilmisti ancak suan dogurmak uzereyim. Benim artisim da hep %60-70 allah razı olsun ya çok sevindim allah yardım etmiş çok şükür sizede 🥰💞maşallah inşallah bende güzel şeyler duyarım

Aldıramadım malesef bende 1. Ve .2 66 132.5 güzel benimde ama 3. Yüzde 53 artmış biraz tedirgin oldum kan vermesem 11 inde ultrason girsem nasil olur muayene hakkım.var

Aldıramadım malesef bende 1. Ve .2 66 132.5 güzel benimde ama 3. Yüzde 53 artmış biraz tedirgin oldum kan vermesem 11 inde ultrason girsem nasil olur muayene hakkım.var
canım cok kan veriyorsun biraz sakin ol ilerliyor güzel güzel inşallah kucağına almayı nasip ede 391 gördüm bıraktım ben kan vermeyi p.tesi gidecem hastaneye evham yapma stres yapma bak etkilenir sakinn seninle bebiş inşllah kucağınada alırsın

canım cok kan veriyorsun biraz sakin ol ilerliyor güzel güzel inşallah kucağına almayı nasip ede 391 gördüm bıraktım ben kan vermeyi p.tesi gidecem hastaneye evham yapma stres yapma bak etkilenir sakinn seninle bebiş inşllah kucağınada alırsın
Sağol canım.benimm🥰allah razı olsun tamam dinleyecem🥰💗

X