Beta hcg yükselmesi

Kedilerin annesi

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2022
111
44
29
Merhaba hanımlar benim ağustos 23 te son adet tarihin ilk günüydü 8 gün sürdü bitti daha sonra adet olmadım normal günüm 23 günde bir ama geçen ay 27.günde geldi arada değişiyo böyle eylül 27 de peçeteye 2 damla pespembe leke geldi ertesi gün kremsi akıntıya dönüştü dün beta hCG ye baktırdım 0.02 çıktı bugünde başka hastanede baktırdım 2.0 çıkmış pazar günü Mr giricem biliyorum 2 sonuçta negatif ama 1 günde 0 dan 2 ye yükselmesi kafamı karıştırdı anlayan bilen varsa yazabilirmi

Başka hastanelerde sonuçlar degisebilir, belki yükselmemiştir ikinci hastanenin alt degeri 2.00dır. 5 altı negatif zaten ikisinde de negatif çıkmış, ama ne olur ne olmaz Pazar günü tekrar hcg baktırın MRa girmeden

Merhaba ben yeni üyeyim bilgim yok pek tup bebek tedavisi oldum Haziran'da negatif sonuçlandı Eylülde hastalanmam gerekliyken olmadım testim silik çıktı sonra kanda değerim 28 çıktı iki gün sonra tekrar vermem gerektigi söylendi 53 e yükseldi 3 gün sonra tekrar verdim bugün yani 85 çıktı korktuğum için doktora gittim doktor döllenmeden kaynaklı artışın yavaş oldugunu düşüş olmadığı sürece korkmamam gerektiğini söyledi kanamalarda normalmiş kahverengi olduğu sürece bide milimine baktı 12 den yüksekse kese oluşumu başlamıştır dedi benim 18 mm çıktı sizin bı bilginiz veya benim gibi olan varsa bana yazarsa çok sevinirim

Merhaba ben yeni üyeyim bilgim yok pek tup bebek tedavisi oldum Haziran'da negatif sonuçlandı Eylülde hastalanmam gerekliyken olmadım testim silik çıktı sonra kanda değerim 28 çıktı iki gün sonra tekrar vermem gerektigi söylendi 53 e yükseldi 3 gün sonra tekrar verdim bugün yani 85 çıktı korktuğum için doktora gittim doktor döllenmeden kaynaklı artışın yavaş oldugunu düşüş olmadığı sürece korkmamam gerektiğini söyledi kanamalarda normalmiş kahverengi olduğu sürece bide milimine baktı 12 den yüksekse kese oluşumu başlamıştır dedi benim 18 mm çıktı sizin bı bilginiz veya benim gibi olan varsa bana yazarsa çok sevinirim
Tüp bebeği aşılamayı pek bilmiyorum ama 11 mm üstü olduğu zaman gebelik oluşuyo rahim kendini hazırlıyor demektedir yükselmesinde normal geldi 25 ı geçince gebelik oluşmuş oluyo 25 ve altı gri alan oluyo Allah eline almayı nasip etsin

X