Beta hcg yükselir mi

ceydatrn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2024
8
0
26
Kızlar kafamı çok kurcalıyo her gün bunu araştırıyorum adetten 3 gün önce beta verdim 0 'lı değerlerde çıktı fakat şuan üstünden 6 gün geçti adetim 3 gün gecikti ve kasık ağrısı bel ağrısı eşlik ediyor sizce beta sonradan yükselmiş olabilir mi başına gelen ya da bilen var mı ?

Fikri olan yok mu

Merhaba, beta bazen kanda çok geç kendini gosterebiliyormus. 3 ay denedik biz her adetime 3-5 gün kala test veriyordum hem kan hem evde yapıyordum negatifti sonuçlar. Adet olmustum 3. Ayın sonunda ama vücudum fazlaca garipti, kasık ağrılarım vardı adetim bitmişti 5 gün olmuştu ve göğüslerim çok hassasti üstüne birde goguslerimde benek benek gözenekler vardı test yaptım ve 1 aylık gebe olduğumu öğrendim yaniiii böyle durumlar olabiliyor :))

Rabbim hayırla kucagina almayı nasip etsin inşallah ne kadar güzel bir duygudur allah bilir

Ya binkere maşallah inşallah nasip olur rabbim kimsenin kucağını bos bırakmasın inşallah rabbim sana evladinin acısını göstermesin inşallah hayırlı evlat olsun
Amiiiiiiiin. Müjgan ı yoğun bakımdan çıkarırken o kapıda çok dua etmiştim. Allah'ım ne olur anne baba olmayı isteyen her kuluna nasip et diye. Şimdi yine ediyorum insAllah sizlerde güzel haberler alirsiniz.

Merhabalar geçen hafta aşılama yaptırdım 9. Günü beta hcg 2.36 çıktı sizce yükselirmi fikri olan varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…