beta HCG yorumlayın kızlar

fater

Guru
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2007
1.456
1
kızlar merhaba.....
yardımlarınızı bekliyorum canlarım.
benim son adet tarihim 5 şubattı.
günüm geçince test yaptım ve şükürler olsun ki silik de olsa 2. çizgiyi gördüm:teytey::dance:
bugün kan tahlili yaptırdım dr. gebelik görünüyor ama değerin çok düşük dedi:a015:
perşembe günü tekrar tahlil istedi geç döllenmeden olabilirmiş
kızlar bana bir şeyler söyleyin bu durumu yaşayan var mı?
ne sevinebiliyorum ne üzülebiliyorum
bu arada beta HCG sonuç: 122,72
şimdiden teşekkürlerrrrr

canım içini ferah tut dr dediği gibi geç döllenme olabilir....
dilerim hayırlı haberlerle bize dönersin.. ve hep beraber kutlarız...

inşallah canım inşallah
Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah
dua edin olur mu?

benim teyzem 14 sene sonra tüp bebek yaptırdı değeri 50ydi ve şimdi kocaman oldu kızı canım bence hiçte düşük bir değer değil

benim adetlerim düzensizdir
genelde duphoston içerek adet olabiliyordum
ama çoğunlukla 30 güm yada üzeri bir tarihte oluyordum
hap içmediğim de 40-45 günü buluyordu canım

hadi arkadaşlar yardımcı olacak kimse yok mu?
benim gibi değeri düşük olupta sonradan yükselenler...
merakla ve umutla cevaplarınızı bekliyorum

hadi arkadaşlar yardımcı olacak kimse yok mu?
benim gibi değeri düşük olupta sonradan yükselenler...
merakla ve umutla cevaplarınızı bekliyorum

sana önerim kendini yıpratma her şey olucağına varır dr un senden 2 günde bir kan tahlili istemiştir 2 günde bir 2 katı oluyorsa sonuçlar korkma umarım hayırlı sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına almayı nasip eder yüce rabbim

kızlar merhaba.....
yardımlarınızı bekliyorum canlarım.
benim son adet tarihim 5 şubattı.
günüm geçince test yaptım ve şükürler olsun ki silik de olsa 2. çizgiyi gördüm:teytey::dance:
bugün kan tahlili yaptırdım dr. gebelik görünüyor ama değerin çok düşük dedi:a015:
perşembe günü tekrar tahlil istedi geç döllenmeden olabilirmiş
kızlar bana bir şeyler söyleyin bu durumu yaşayan var mı?
ne sevinebiliyorum ne üzülebiliyorum
bu arada beta HCG sonuç: 122,72
şimdiden teşekkürlerrrrr

canım beniiiim hayırlı olsun çok sevindim,sakın moralini bozma benim iki arkadaşımın da değerleri düşük çıkmıştı geç döllenmeden dolayı çok şükür bebişleri gayet sağlıklı a.s çok sevindim tebrikler canım :içelim:

canim insaallah hamilesin bendede doktor degerin dusuk dis gebelik olabilir dedi ve 4 gun sonra felan ultrasyonda bakti ve bebisimi gordum korkmana gerek yok annesi biraz gec yerlesiyor nazli bi bebek olacak herhalde

canım zaten 5 ten sonrası pozitif sayılıyor hergun bu sekılde bırsuru test bakıyorum hastanede canını sıkma bence ınsandan ınsana hormonların salgılanıs mıktarı degısebılıyor belkı senın vucudun az salgılıyor ve degerın gec yukselıyor olabılır ama 122 guzel bır deger duzenlı olarak artıyorsa korkma derım

canım zaten 5 ten sonrası pozitif sayılıyor hergun bu sekılde bırsuru test bakıyorum hastanede canını sıkma bence ınsandan ınsana hormonların salgılanıs mıktarı degısebılıyor belkı senın vucudun az salgılıyor ve degerın gec yukselıyor olabılır ama 122 guzel bır deger duzenlı olarak artıyorsa korkma derım

teşekkür edrim içimi rahatlattın canım
peki 4 ya da 5 haftalıkken bile bu değer normal mi sence?

bende yıllarca bebek bekledim 7. yılda cok şükür oldu. şimdi 2 cocuk annesiyim bu tür testler bende çok yaptırdım .sonuç 1i geçerse gebelik var diye biliyorum
sanırım gebesiniz dr değilim ama yasadığım tecrübeler işte
. müjdeli haberini bekliyorum
.

slm aynı dert bende de var beta-hcg yaptırdım 5,45 çıktı 2 gün sonra tekrar yaptırdım 41,79 çıktı acaba hamilemiyim ne olur yardımcı olun..

tekrarlamaya devam canım. adetin ne zaman?
bu arada bak konuyu ilk açan arkadaş doğum yapmış bile :) Maaşallah!!!!! Allah'ım bizlere de sağlıklı akıllı hayırlı ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah.....

Son düzenleme:
soruna cevap veremeyeceğim ama çok sevindim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin rabbim

merhaba arkadaslar benimde size bir sorum var :bende hamilelik belirtileri vardi bende bugun kan tahlili yaptirdim beta hcg : 10 UI/L cikti sonuc negatif cikti ama sizden fikir almak istiyom bilenlerden ve ben fasta yasiyom burda yaptirdim; yoksa degerim cok azmi bana lutfen cevap yazin ;varmi yokmu diye lutfen

merhaba arkadaslar birşey sormak istiyorum kan testi yaptırdım ilki 63,73 çıktı 3 gun sonra ikincisini yaptığımda 76,71 çıktı çok düşük bir artış olmuş.Bugun doktora gittim değer düşük olduğu için ultrasonda göremedi ama ya düşük yada dış gebelik dedi ve haftaya tekrar çağırdı? acaba beim gibi değerleri olupta daha sona duzene giren var mı en azında düşünceleriniz nedir????

X