Beta HCG yorum lütfen

nisanurs98

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
1.110
299
26
Kızlar merhaba beta HCG 0,20000 ne demek ben ilk defa böyle bir sonuç gördüm ? Bilgisi olan yada daha önce başına gelen varmı

Eklentiler

• 1000013794.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 63
Eylül 1 regl oldum 4 Eylül'de bitti 15 Eylül'de duphastona başladım 24 Eylül'de bitti reglim gelmedi aradan 10 gün geçti kan verdim beta HCG 5227 çıkmış hemşire 6 haftalık dedi sizce nasıl bana sanki yüksekmiş gibi geldi

Merhaba canım benim ilk gebeliğimde öğrendiğim beta hcg değeri 264,84 tü bi hafta sonra emin değilim tam kendi doktorumuzda kan verdim 2015 ti 5+1demişlerdi kese ve minicik kırmızı mercimek kadar olan bebeğim görünmüştü sağlıklı gebelikti bi sorun yoktu ve doktorum betaya artık bakmaya gerek kalmadığını söylemişti sadece rutin kan tahlillerine devam ettik tabi sonra normalde 9 haftalık olması gerekirken 12 13 haftalık görünüyordu ultrason ölçümlerinde önden gidiyordu herkes 2 3 hafta geriden giderken daha sonra düşükle sonuçlandı tabi senin değerin güzel yükselmiş bi sorun yok bence ben ikiz olabilir mi diye içimden geçirmedim değil keseyi felan gördün mü rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin bitanem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…