beta hcg yle iligili bilgisi olanlar yardım edebilirmi

Lolo

eşim ve oğullarım
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
3.704
9
dün test yaptırdım 2.05 çıktı gebelikmi yoksa hormon bozukluğu falanmı acaba bilgisi olanlar yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederima.s.

canım sanırım hamıleleık degıl bıldıgım kadarıyla 5 uzerı olunca gebelık oluyo ama sımdı senın umıdııde kırmak ıstemem tam olark bılen arkadslar ınsallah senı bılgılendırır degılsende uzulme tatlım herseyın hayırlısını dıle

5 e hatta 10 a kadar negatif sayılıyor, hormon bozukluğu değil korkma...

dün test yaptırdım 2.05 çıktı gebelikmi yoksa hormon bozukluğu falanmı acaba bilgisi olanlar yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederima.s.

merhaba canım,
hormon bozukluğu olamaz çünkü beta hormonu ancak gebelik olunca ortaya çıkan bir hormon..bende dün doktoruma sordum..eğer herhangi bir doktora gitmediysen yarın tekrar kan testi yaptır..çünkü gebelik varsa 2 günde katlayarak büyümesi lazım...belki çok erken teşhis olabilir..benim geçen ay aynı şekilde başıma geldi ama kimyasal gebelikle sonuçlandı ama allahıma şükürler olsun ki bu ay da hamileyim :CüvCüv: şimdilik herşey normal ama bakalım rabbim onu bağışlayacak mı bana...sonuçları bildirirsen sevinirim..
sevgiyle kal...a.s.

merhaba canım,
hormon bozukluğu olamaz çünkü beta hormonu ancak gebelik olunca ortaya çıkan bir hormon..bende dün doktoruma sordum..eğer herhangi bir doktora gitmediysen yarın tekrar kan testi yaptır..çünkü gebelik varsa 2 günde katlayarak büyümesi lazım...belki çok erken teşhis olabilir..benim geçen ay aynı şekilde başıma geldi ama kimyasal gebelikle sonuçlandı ama allahıma şükürler olsun ki bu ay da hamileyim :CüvCüv: şimdilik herşey normal ama bakalım rabbim onu bağışlayacak mı bana...sonuçları bildirirsen sevinirim..
sevgiyle kal...a.s.

canım geçen ay aynı şey başıma geldi demişsin nasıl yani senindemi sonucun benimkiyle aynı çıktı
ayrıca bebişine çok sevindim umarım bu sefer bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın...AMİN...a.s.

lolo cnm kimyasal da olsa bir gebelik yok görünüyor,yani hamie değilsin,5 ve üzeri pozitif kabul ediliyor,inş en kısa zamnada hamile kalman dileğiyle.

canım geçen ay aynı şey başıma geldi demişsin nasıl yani senindemi sonucun benimkiyle aynı çıktı
ayrıca bebişine çok sevindim umarım bu sefer bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın...AMİN...a.s.

çok düşüktü hormon sonucum..hastanedeki hemşire geç gebelik olabilir dedi 2 gün sonra bir daha gidip kendim yaptırdım içim içimi kemiriyordu sonra değerin düştüğünü gördüm 2 gün sonra doktora gittim zaten alttan muayene de de kanama geldi :KK43: neyse

amin :Saruboceq: :nazar: allah büyütmeyide nasip eder banada,sana da ve tüm bebek bekleyen ve isteyen herkese a.s.

gebelik değil cnm ama hormon bozukluğu hiç değil.......inşallah bundan sonra hamiş kalırsın..

canım değerin normal bi sorun yok ama hamile değilsin canım...

X