Beta hcg ye degerlerin artisini gormak icin kac kez baktirilmali??

Ege

izmir delisi
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2009
167
0
Kizlar b hcg ye gecen haftadan beri 4 kez baktrdm artisimi doktor keseyi gorene kadar takip etmek istedim cuma doktora gidicem carsamba tekrar baktirsam cok mu olur?? Degerlerimin artisi da azaldi merak ediyorum artik once 4 kat sonra 3 kat artti simdide 2 kat artti 2 gune bir sizce sorun varmidir??

9. gebelik haftasına kadar artıp sonra düşüşe geçiyormuş bu hormon.. her gün 2ye katlanıyor şeklinde bir artış oluyor..
kan tahlili hamilesiniz demiş kaç kez:) artık aklınıza takmayın.. mutlu mesut olun hamilenin en büyük ihtiyacı bunlar.. doktora gidince keseyi göreceksiniz inşallah.. rahat olun..

Son düzenleme:

Tesekkurler arkadasim ne biliyim doktora gidene kadar degerlerimde dusus olursa diye korkuyorum ondan hep baktrmak istiyorum kollarim delik desik oldu

Tesekkurler arkadasim ne biliyim doktora gidene kadar degerlerimde dusus olursa diye korkuyorum ondan hep baktrmak istiyorum kollarim delik desik oldu

yaaa eziyet etme kendine,, ne kadar güzel düşünürsen o kadar güzel oluyor herşey.. allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin.. sağlıkla.. hoşçakal

yaaa eziyet etme kendine,, ne kadar güzel düşünürsen o kadar güzel oluyor herşey.. allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin.. sağlıkla.. hoşçakal

Cok tesekkurler cnm bende olumlu dusunmek istiyorum birde doktordan guzel seyler duysam daha bir rahatlicam

niye sürekli baktırıyosun kı ben adet günümden bi gün snra gittim test yaptrdm değerim 96 ydı ondan 1 hafta sonrasına randevu almştm gittim kesemizi gördük, dr tekrar istemedi testti görebilirz bi bakalım dedi ve gördük göremeseydk bikaç gün snra tekrar gtcektim. 1hafta 10 gün snra gözukuo ztn

Canm peki vajinal mi bakti yoksa karnindanmi bakti? vajinalden cok cekiniyorum bikac kisi dusuk yaptirabilir falan yazmis...

Canm peki vajinal mi bakti yoksa karnindanmi bakti? vajinalden cok cekiniyorum bikac kisi dusuk yaptirabilir falan yazmis...

karından baktı cnm görünmeyebilir henüz ama bi deniyelim dedi görmüştk göremeseydi de dediğim gb vajinal bnde baktrmazdm 3-4 gün snra bidaha giderdim. keseyi gördükten 2 hafta snra da kalp atışını duyduk şukur tam 7+1 de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…