BETA HCG YAVAŞ ARTTI Lutfen yazarmisiniz

denizss

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2024
174
49
37
Merhaba bugün çok uzgnum adet gecikmesinden 2 gun sonra beta 66 1 gün sonra 139.5 2.gun sonra 213 çok korkuyorum bu durumu yasayan varsa lütfen yazsın

Merhaba bugün çok uzgnum adet gecikmesinden 2 gun sonra beta 66 1 gün sonra 139.5 2.gun sonra 213 çok korkuyorum bu durumu yasayan varsa lütfen yazsın
Aşko neyden korkuyosun Allah aşkına şu sitede gereksiz evham stres korku yapanlardan gına geldi artık. Beta güzel artmış niye strese girdin durduk yere bilmiyosan sor söyleyelim üzme kendini

Aşko neyden korkuyosun Allah aşkına şu sitede gereksiz evham stres korku yapanlardan gına geldi artık. Beta güzel artmış niye strese girdin durduk yere bilmiyosan sor söyleyelim üzme kendini
Sağol canım özele gittim korkudan muayene oldum ultrasondan baktı normalde 2 kart artması gerekiyordu ya o yüzden canım sıkıldı cok

Sağol canım özele gittim korkudan muayene oldum ultrasondan baktı normalde 2 kart artması gerekiyordu ya o yüzden canım sıkıldı cok
Başka doktora git sen güzel artmış gibi geldi bana 2 günde bir 2 kata çıkması lazım çıkmjş işte

Merhaba aynı yerde ve aynı saatte mi verdiniz ?
Birde tarih olarak yazsanız daha iyi anlaşılır beta artışlarını . 139 da 2 gün sonra mı 66 dan 2 gün sonra mı çıktı 213

Birde tarih olarak yazsanız daha iyi anlaşılır beta artışlarını . 139 da 2 gün sonra mı 66 dan 2 gün sonra mı çıktı 213
Merhaba 1 temmuzda 66.8 adet gecikmesi 2.
2 temmuzda 139.5 gecikme 3
4 temmuzda 213 gecikme 5 yazarsanız çok sevinirim 💕

Sağlık ocağı
Merhaba
1.yi devlette 2.yi sağlık ocağında 3.yu devlette yaptım saat olarak son yaptığım ve ilk yaptığım erken saatti 2.si öğleden sonraydı saat 12 gibi

Bence anorlmal bi durum yok korkmayın benim ilk 7.2 çıktı iki gün sonra 26 çıktı iki sonra 108 çıktı yani korkmayın iki katı artmış sizinde bana doktor 4000leri görmek için bekleyim dedi bekliyorum

Merhaba 1 temmuzda 66.8 adet gecikmesi 2.
2 temmuzda 139.5 gecikme 3
4 temmuzda 213 gecikme 5 yazarsanız çok sevinirim 💕
eğer aynı saatte verdiyseniz kanları kimyasal gebelik olabilir . Ama inşallah değildir ve sağlıklıdır 🙏🏻 bazı doktorlar %60 artışı da yeterli görüyor .
Bu ilk gebeliğiniz mi?

Başka doktora git sen güzel artmış gibi geldi bana 2 günde bir 2 kata çıkması lazım çıkmjş işte
Gitmek istiyorum ama
Bence anorlmal bi durum yok korkmayın benim ilk 7.2 çıktı iki gün sonra 26 çıktı iki sonra 108 çıktı yani korkmayın iki katı artmış sizinde bana doktor 4000leri görmek için bekleyim dedi bekliyorum
Allah razı olsun inşallah görürsünüz 4000leri💗bende ruh gibiyim bugün doktor korkuttu çok ultrasonl bakti yumurtalıklarda bir sıkıntı yok Şuan dedi

eğer aynı saatte verdiyseniz kanları kimyasal gebelik olabilir . Ama inşallah değildir ve sağlıklıdır 🙏🏻 bazı doktorlar %60 artışı da yeterli görüyor .
Bu ilk gebeliğiniz mi?
Evet ilk inşallah öyle değildir bir ve 2 beta gayet güzeldi

Bu ilk gebeliğiniz mi?
Özele gittim muayene için gebelik var diğer durumlarda olabiliranormale de dönebilir
Tekrar verin 6 sında ve aynı saatte
Çok teşekkür ederim tamam veririm yine erken saatte artış olmalı değil mi

X