Beta hcg yavaş artması

bbii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2024
4
0
30
Selam
adetim geciktiği için 3 gün beta vermiştim 23.4 çıktı iki gün sonra 50.2 4 gün sonra 168 diğer iki gün 144 d düşmüştü doktor bebek kimyasal bugün yarın kanaman gelir demişti ben iki gün bekledim kanamam gelmedi kan verdim 337 çıktı diğer iki gün 529 bugünde 809 çıktı sizce ne dir ya kafam çok karıştı doktor kesin birşey de demiyor geç döllenme dedi ilk başta

Başka bir doktora daha görünün lütfen. Allah korusun dış gebelik ihtimali geldi aklıma ama kesin sonuç için lütfen başka doktor da muayene etsin

Başka bir doktora daha görünün lütfen. Allah korusun dış gebelik ihtimali geldi aklıma ama kesin sonuç için lütfen başka doktor da muayene etsin
Bunu söylediğimde rahmime bakarak öyle olmadığını düşünüyorum dedi ama böyle de az az da normal de değil

Bunu söylediğimde rahmime bakarak öyle olmadığını düşünüyorum dedi ama böyle de az az da normal de değil
Arkadaşımın aynı tarz bir durum başına geldi. Ben inatla dış gebelik olabilir takip yapılmalı dedim ama 2 doktor da değil kimyasal olabilir demişti. Sonrasında tüpünde olduğu ortaya çıktı. Erken müdahale edilmesi gerekir. Kusma ve çok ağrılı kanama belirtileriniz olursa lütfen donanımlı bir hastaneye gidin.

Şöyle bir ihtimal de olabilir. İki yumurta döllendiyse biri tutunamamış olabilir belki de beta düşmesi o nedenledir. Emin olamadım🙁

Arkadaşımın aynı tarz bir durum başına geldi. Ben inatla dış gebelik olabilir takip yapılmalı dedim ama 2 doktor da değil kimyasal olabilir demişti. Sonrasında tüpünde olduğu ortaya çıktı. Erken müdahale edilmesi gerekir. Kusma ve çok ağrılı kanama belirtileriniz olursa lütfen donanımlı bir hastaneye gidin.
Yarın tekrar gideceğim teşekkür ederim

X