Beta hcg yardım lütfen

ElifHilal_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2017
100
214
Kızlar öncelikle merhaba. 26 yaşındayım 1 buçuk senelik evliyim. Bi kaç aydır bebek düşünceleri sarmıştı bizi. Bat 27 mayıs. Bugün erken gebelik testi yaptım ve silik bir çizgi gördüm. Acile gidip kan testi yaptırdım. 22 küsür çıktı. Kimseye diyemedim. Size danışmak için üyelik açtım.
Sizce nasıl? Çok mu düşük? Sevinmeli miyim? Eşime söylemeli miyim? Acildeki doktor pozitif değer ama kadın doğum kesin bi şey söyler dedi sadece.. Ellerim titriyor hâlâ.

Merhaba. Tebrikler hamilesin :) Değerinin şu an düşük olması normal. İnşallah değer katlanarak artar ve sağlıklı bir gebelik olur ayrıca şu an kadın doğum da bişey söyleyemez. Adetin en az bir hafta geçmesi lazım ki kese falan görünsün. Yani bişeylerin kesinleşmesi için beklemek zorundasın

Gebelik var ama bu testi yaptırdıktan 48 saat sonra tekrar beta baktr 2 kat artmissa ondan sonra heveslen derm esine de tabi :)

İki gün sonra tekrar yap iki katına çıkmışsa daha güzel olur hayırlı olsun
Gebelik var ama bu testi yaptırdıktan 48 saat sonra tekrar beta baktr 2 kat artmissa ondan sonra heveslen derm esine de tabi :)

Teşekkür ederim kızlar :) Yarın gidip muayene olup tekrar kan vereceğim bakalım :) Hayırla sonuçlanır inşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…