Beta hcg testini hangi marka almalıyım

Tuttyy

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2023
154
74
27
Merhabalar ben de gebelik için çatlatma tedavisine başlıyorum beta hcg bakmak için hangi marka test çubuğu almamı önerirsiniz. Bazıları yanlış ölçüyormuş sanırım. Yardımcı olursanız sevinirim :)

Genelde erken gebelik test markalarında hatalı sonuç çıkıyor, klasik kaset testlerden alabilirsiniz.
İnşallah güzel haberler alırsınız doğru zamanda 😇

Teşekkür ederim inşallah 🙏 isteyen herkes güzel haber alır bu ay 🥰

Merhabalar ben de gebelik için çatlatma tedavisine başlıyorum beta hcg bakmak için hangi marka test çubuğu almamı önerirsiniz. Bazıları yanlış ölçüyormuş sanırım. Yardımcı olursanız sevinirim :)

Canım güzel haberler alirsin inşallah ben freely marka mavi kaset test ile öğrendim çokta güzel test dedi kızlar hafif silik çıktı beta 13.8 di onu bile yakaladı düşün.

Canım güzel haberler alirsin inşallah ben freely marka mavi kaset test ile öğrendim çokta güzel test dedi kızlar hafif silik çıktı beta 13.8 di onu bile yakaladı düşün.
teşekkür ederim inşallah 🙏 o markaya bakayım o zaman ben çok sağolun ☺️

Ben artimed le öğrendim negatif olduğu zaman düz negatifti pozitif olduğu zaman da direkt pozitif çıkardı hiç yanıltmadı, olmadığı zaman hayali çizgi falan çıkarmadı.
Ama piyasada sahtesi çok üzerinde t1 t2 yazanlardan olmalı onlar gerçek

Ben artimed le öğrendim negatif olduğu zaman düz negatifti pozitif olduğu zaman da direkt pozitif çıkardı hiç yanıltmadı, olmadığı zaman hayali çizgi falan çıkarmadı.
Ama piyasada sahtesi çok üzerinde t1 t2 yazanlardan olmalı onlar gerçek
Çok teşekkürler 😍

X