Beta hcg sonucum

erkans35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2009
137
0
43
arkadaslar adetim 12 gün geçti gebelik testi yaptım çıkmadı dün kan testi yaptırdım 11.15 çıktı sizce nasıl doktorumu aradım 2 gün sonra tekrar yaptır test dedi sizce hamile olma şansım varmıdır benim gibi olanlar merak ediyorum

12 gün gecikme var ve sen simdi kan testi yaptin. 2 secenek ya 12 gün önce hamile kaldin ve suan kimyasal gebelik yasiyorsun deger bu yüzden düsük, yada adet düzensizligin varsa veya PCO hastasiysan yeni olusmus gebelik olabilir.

evet cnm bende pcoluyum adetim düzensiz gecen ay klomen sayesine aralık 20de adet olmuştum sonrasında tekrar klomen kullandım ama yumurtlama için doktor tam büyümedi demişti adet olmayı bekliyordum gecikince doktor test yaptır dedi bu rakam çıktı bilmiyorum artık merak içindeyim

Büyük ihtimal yumurtan yavas büyümüs ve gec catlamis umarim yeni baslayan bir gebeliktir. Zaten 5´den yukarisi hamilelik var diyorlar önemli olan 48 saatte bir ikiye katlanmasi.

ben adet günümde kan testi yaptırdım 260 çıktı iki gün sonra tekrar yaptırdım 436 çıktı 5 haftalığa denk geliyor sanırım...

enım de iki gün adetım geçtikten sonra yaptırdım kan tstı 71 çıktı yarın tekrar yaptırıcam bakalım ikiye katlamışmı....

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var ben 3 yıllık evliyim 3 yıl içersinde 1 dış gebelik 1 de düşük gibi talihsizlikler yaşadım ve şuan adetim 6 gün gecikti kan testi yaptırdım 774 çıktı sonuç fakat mide bulantısı baş dönmesi gibi belirtilerim yok diğer 2 gebeliğimdede olmamıştı yine aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum yarın doktoruma gidicem umarım sorunsuz bi gebeliktir dua edin bana lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…