beta hcg sonucu

askmeyvesi

gelll bebeğimmm
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2012
146
44
merhaba arkadaşlar dün adet olmam gerekiyodu olmadım test yaptırdım 40.23 çıktı bu sonuç çok mu düşük yoksa yükselir mi? 3 gün önce de kahverengi lekenlenmem olmuştu

canım bende adet olmam gerekenden 1 gün önce yaptırdım sonucum 13 çıkmıştı ve şimdi kızımla beraber şafak sayıyoruz :) sonucun düşük veya yüksek diyemeyiz önemli olan sonucunun 2 günde 2 ye katlanması yani bugün 40 çıktıysa çarşamba en az 80 çıkması lazım ancak kahverengi lekelenme tehlike demek bunu doktorunla paylaş bence hemen hatta eğer doktora gitmediysen acile falan git hemen progestan verecektir düşük önleyici Allaha emanet ol güzel haberlerinin devamı gelir inşallah :)

Şuan değer düşük denemez geç döllenme olmuş olabilir.Ama lekelenme için dr ilaç verecektir vakit kaybetmeden dr a gidin ve dinlenin.Allah hayırlısıyla sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin.

sağolun doktora gitmedim sadece test yaptırdım ama doktora sorduğumda yerleşme kanaması olabileceğini söyledi hayırlısı olsun iki gün bekliycem

sağolun doktora gitmedim sadece test yaptırdım ama doktora sorduğumda yerleşme kanaması olabileceğini söyledi hayırlısı olsun iki gün bekliycem

Lekelenmen için ilacını dr a danışarak al onu kullanarak ve dinlenerek bir hafta bekler sonra keseyi görmeye gidersin.Ve folic asid içimiyorsan onada vakit kaybetmeden başlamalısın.

Ben betahcg den sonra iki günde bir değer artıyormu diye test yaptırmadım bu seni strese sokar bir hafta bekle sonra gidersin muhtemelen ultrasonda kesen görünür.Ama dediğim gibi dr unda onayını alarak telefonda sor mutlaka lekelenme için ilaç önerecektir.

sağolasın canım bakalım iki gün sonra doktorum burda olcak konuşmaya gitcem herşeeyi anlatcam ne ilaç vericek bilmiyorum folic asitim var ama kullanmıyodum başlasam iyi olcak galiba

sağolasın canım bakalım iki gün sonra doktorum burda olcak konuşmaya gitcem herşeeyi anlatcam ne ilaç vericek bilmiyorum folic asitim var ama kullanmıyodum başlasam iyi olcak galiba

Başla mutlaka folik asite tabi gidip yüzyüze görüşmen daha iyi olur dr. la ama bu sürede dinlenerek geçir.İki gün sonra kese görünmeyebilir sakın endişelenme henüz erken kesnein görünmesi için.

sağolasın canım blgilendirdin beni evet yüz yüze konuşmak bence daha iyi hemde muayene olmuş olurum

ben adetimi 4 gün geçtikten sonra yaptırdım beta hcg 5421 çıktı çok mu yüksek 4+4 için sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…