Beta hcg sonradan düşük çıktı

emkubnder

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2024
7
1
27
Merhaba geçen hafta Salı günü kan verdim beta hcg 9.7 çıktı sonrasında bugün yani pazartesi tekrar kan verdim 0.2 çıktı bunun nedeni nedir bilen var mı ve adetim 10 gün gecikti acaba hastanenin bir hatası olabilir mi diye düşünmeye başladım bu şekilde bişey yaşayan varsa yardımcı olabilir mi

Merhaba geçen hafta Salı günü kan verdim beta hcg 9.7 çıktı sonrasında bugün yani pazartesi tekrar kan verdim 0.2 çıktı bunun nedeni nedir bilen var mı ve adetim 10 gün gecikti acaba hastanenin bir hatası olabilir mi diye düşünmeye başladım bu şekilde bişey yaşayan varsa yardımcı olabilir mi
Kimyasal gebe lik olabilir benim düşüncem

Kimyasal yaşamışsın muhtemelen.

hala adet görmedim kimyasal gebelik neden olur peki
Canım bilimsel açıklamasını tam bilemiyorum, yanlış birşey demek istemem ama gebelik değil aslında. Beta yükseliyor sonra düşüyor ama gebelik olmuyor bildiğim kadarıyla. Düşük falan değil yani. Doktor'un daha iyi açıklayacaktır

Canım bilimsel açıklamasını tam bilemiyorum, yanlış birşey demek istemem ama gebelik değil aslında. Beta yükseliyor sonra düşüyor ama gebelik olmuyor bildiğim kadarıyla. Düşük falan değil yani. Doktor'un daha iyi açıklayacaktır
Teşekkür ederim en iyisi yarın sonuçlarımı doktoruma göndereyim

Arkadaşlar ben sanırım kimyasal gebelik geçirdim değerim çok küçüktü
16.temmuz 6,28
17.temmuz 6,80 çıktı
18.temmuzda kanamam geldi. Reglime aslında 2 gün daha vardı ama erken geldi. Reglim bitince hemen sıfırlanır değil mi, bugün bir kaç saat önce idrar testi yaptım yine silik çizgi çıktı

hala adet görmedim kimyasal gebelik neden olur peki
Sağlıksız yumurta ya da sağlıksız spermin döllenmesinden dolayı oluyor genelde canım sen ve eşin gebelik için değerlerinize baktırdınız mı eşin spermiogram testi yaptırdı mı bunlar çok önemli

Sağlıksız yumurta ya da sağlıksız spermin döllenmesinden dolayı oluyor genelde canım sen ve eşin gebelik için değerlerinize baktırdınız mı eşin spermiogram testi yaptırdı mı bunlar çok önemli
Evet yaptırdı sonuçları normal 2 yıldır doktorlara gidiyoruz ama hiç bi olumlu yanıt alamadık henüz

Evet yaptırdı sonuçları normal 2 yıldır doktorlara gidiyoruz ama hiç bi olumlu yanıt alamadık henüz
Merhaba öncelikle geçmiş olsun 🌺 rahim filmi cektirdiniz mi acaba? Genellikle tüplerde veya rahim şekil bozukluğundan gebelik olusmayabiliyormuş veya tutmayabiliyormuş bende sonuç alamamistim 1.5 yıldır rahim filmiyle son buldu soru işaretlerimiz. Cekilmediyseniz bence çekilin

X