BETA HCG NEDEN BOYLE YAZARLAR?

Ugurboceg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2022
109
40
28
Bir haftadır adet bekliyorum önceden beta hcg yapıldığında 0.2 0.9 falan yazıyordu şimdi 1.74000 yazıyor. 1.74 ile farkı var mı? Yanlış yazılmış olamaz değil mi? NOLUR CEVAP VERİN

1.2 den artan olmuş sizin cevabiniza bakmak için girdiğimde okudum başka bir topikte. Acaba artış olacak mı sorusu var suan
Artış 0 iken de olabilir. Virgül sonrasindaki kalabalik rakamlar degerin artacağını göstermiyor malesef.1.7 küsur olan değer yuvarlak hesapla 1.8 aslında.

Bir haftadır adet bekliyorum önceden beta hcg yapıldığında 0.2 0.9 falan yazıyordu şimdi 1.74000 yazıyor. 1.74 ile farkı var mı? Yanlış yazılmış olamaz değil mi? NOLUR CEVAP VERİN
Benim negatif çıktığı zamanlarda değerim hep 0.1den küçük gözükürdü. Hastaneye iğne vurulmak için gittiğimde test yapmışlardı 1.1 çıkmıştı, nagatif demelerine rağmen içime Bi kuşku düşmüştü normalde 0a yakın olan değer yükselmiş az da olsa diye daha sonrasında da sürekli olarak yükseldi çok şükür bir hafta sonra yanlış olmasın ama 200lere yakındı öyle öyle arttı. Bu arada sizde son durum nedir

X