Beta Hcg nasıl sizce kızlar biraz moralim bozuk

MlsFzl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2022
167
60
30
Merhaba kızlar benim bugun Transferimin 12 günü bugün kan testi verdim ve Beta değerim 76 çıktı sizce normalmi 5 gün genetik normal embriyo transfer edildi doktorumla hayırlı olsun hamilesin dedi 2 gün sonra tekrar kan verip ona haber vermemi söyledi ama herkes 200 lerle falan öğreniyormuş biraz canım sıkıldı🥹

Merhaba kızlar benim bugun Transferimin 12 günü bugün kan testi verdim ve Beta değerim 76 çıktı sizce normalmi 5 gün genetik normal embriyo transfer edildi doktorumla hayırlı olsun hamilesin dedi 2 gün sonra tekrar kan verip ona haber vermemi söyledi ama herkes 200 lerle falan öğreniyormuş biraz canım sıkıldı🥹
Ne alakasi var canim sonucta hamilesin onemli olan 2 gunde bir %60dan fazla artis olmasi. Hayirli olsun🌸🥰

Canım o önemli değil. Önemli olan iki gün sonra değerinin artması. 50 de olabilir 200 de ona takılma bence.

Artar inşallah canım merak etme ablam 10 gün 60 ile öğrendi hamileliğini bence seninkide artar 🌸🌸

Ben de 9. Gün 57 mi neydi öyle öğrenmiştim çok üzülmüştüm aynı gün test verdiğimiz arkadaşların ki benimkinin iki katı çıkıyordu nerdeyse ama çok şükür gebeliğim devam ediyor benden çok çıkıp devam etmeyenler var yani beta değerinin artışı önemli sayı sağlığını belirtmez

Ben de 9. Gün 57 mi neydi öyle öğrenmiştim çok üzülmüştüm aynı gün test verdiğimiz arkadaşların ki benimkinin iki katı çıkıyordu nerdeyse ama çok şükür gebeliğim devam ediyor benden çok çıkıp devam etmeyenler var yani beta değerinin artışı önemli sayı sağlığını belirtmez
Haklısın canım bende baya bi üzüldüm benden sonra transfer olan birisi benden önce test yapıp kan verdi ve 200 falan çıkmıştı benim böyle olunca çok üzüldüm ama sonra sizin yorumlarınız okuduktan sonra anladım ki normal önemli olan tutmuş olması hamile olmam çok şükür ki bunlar var yarın yine kan vericem inşallah artmıştır çok teşekkür ederim yorumun için canım çok iyi geldi bana🩷

X