Beta hcg merağı🥲

melikeozennn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2024
8
1
28
Merhabalar adetim 4 gün geçti adete 5 gün kala erken gebelik testi yaptım negatifti ama dün yaptığımda gördüğünüz gibiydi ikiside bugün kan verdim beta hcg 219 çıktı var dedi yükselmiş dediler iki gün sonra tekrar kan vereceğim ama bu değere göre sizce kaç haftalıktır acaba bilginiz var mı?

Eklentiler

• IMG_8068.jpeg
    IMG_8068.jpeg
    71,3 KB · Görüntüleme: 117
Merhabalar adetim 4 gün geçti adete 5 gün kala erken gebelik testi yaptım negatifti ama dün yaptığımda gördüğünüz gibiydi ikiside bugün kan verdim beta hcg 219 çıktı var dedi yükselmiş dediler iki gün sonra tekrar kan vereceğim ama bu değere göre sizce kaç haftalıktır acaba bilginiz var mı?

Eklentiler

• Screenshot_2023-04-29-08-23-02-653_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-04-29-08-23-02-653_com.instagram.android.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 114
Peki adet tarihinden sonra olduysa bu değere göre ölçülmüyor mu normalde çok yabancıyım şu konulara ya 12 mayısta evlendim birden oldu 🤣

Peki adet tarihinden sonra olduysa bu değere göre ölçülmüyor mu normalde çok yabancıyım şu konulara ya 12 mayısta evlendim birden oldu 🤣
Gebelik Hesaplama - Eti Cicibebe burdan da hesaplayabiliriz, gönderdiğim görseldeki beta değerine göre de. Hayırlı olsun, çok şanslısın. Ben 2 yıl sonunda tüp bebekle bebeğime kavuşabildim. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

X