Beta hcg :((( lütfen yorumlayın

aysey

kızımız büyüyor :)
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
912
2
Merhaba.ben yeni katıldım aranıza.hamiş olmak istiyorum.adetime daha 4 gün vardı,dayanamadım dün gidip beta hcg baktırdım.az önce aradım sağlık ocağını sonucun 0,66 olduğunu söylediler.bu sonuç kesin hamilelik yok demek mi? :KK43:(( çok fazla belirtim yok ama göğüslerim daha adetime 10 gün varken şişti ve çok ağrıyo.daha önce de adetime 3-4 gün kala başlardı.tecrübeli olan arkadaşlar lütfen yorum yapın.kafam karıştı ve üzüldüm :KK43:((

Merhaba.ben yeni katıldım aranıza.hamiş olmak istiyorum.adetime daha 4 gün vardı,dayanamadım dün gidip beta hcg baktırdım.az önce aradım sağlık ocağını sonucun 0,66 olduğunu söylediler.bu sonuç kesin hamilelik yok demek mi? :KK43:(( çok fazla belirtim yok ama göğüslerim daha adetime 10 gün varken şişti ve çok ağrıyo.daha önce de adetime 3-4 gün kala başlardı.tecrübeli olan arkadaşlar lütfen yorum yapın.kafam karıştı ve üzüldüm :KK43:((

canım çok üzgünüm ama malesef doğru söylemişler.umudunu yitirme bu ay olmazsa öbür aya.s..

Ya neden kimsecikler yorum yapmıyor :KK43:(( acaba geç döllenme falan olmuş olabilirmi?yoksa boşu boşuna umutlanmayayım mı?

canım yok eğer geçdöllenme bile olsa en azında -n 8 i filan geçerdi inşallah bir dahakki aya gelecek senin kuzunda

Canım benim üzgünüm gebelik olmuşmamış ..İnşallah bu ay..

yok canım üzgünüm gebelik filan yok.
inşallah bir dahaki ay gelir meleğin:Saruboceq:

kızlar bende dün test yapmıştım evde pozitif çıktı akşam hastanede kan testi yaptırdım doktor 1 hafta sonra gene yaptır dedi değerim 421 çıkmıştı acaba hamilemiyim

sonucun 421 se hamilesin canım haftaya tekrar yaptır
zate gittiğinde görürsün de bebeğini hayırlı olsun

merhaba bayanlar bende 7 aylık evlıyım 5 aydır hamılelıgın tum belırtılerını yasıyorum son ıkı aydır gögüslerımden sut gelıyor göbegım buyudu 4 kere doktora gıttım hıc bırsey yok sunuda soylım reglı donemlerım duzenlı oluyorum ama sorun annem 3 cocugundada 9 ay boyunca duzenlı olarak reglı olmus doktora soyledık ınanmadı öyle seymı olur dedı aynı sorun teyzemdede var teyzem testlerde ve ultrasonda bebegın gorunmemesı yuzunden 3 kez dusuk yaptı sımdı sıeze soruyorum boyle bırsey hıc duydunuzmu doktora sorduk olamaz dedı yasayan varsa belırtılerıyle bırlıkte yazarsa cok sevınırım yardımınıza ıhtıyacım var sımdıden tesekkurederım

merhaba bayanlar bende 7 aylık evlıyım 5 aydır hamılelıgın tum belırtılerını yasıyorum son ıkı aydır gögüslerımden sut gelıyor göbegım buyudu 4 kere doktora gıttım hıc bırsey yok sunuda soylım reglı donemlerım duzenlı oluyorum ama sorun annem 3 cocugundada 9 ay boyunca duzenlı olarak reglı olmus doktora soyledık ınanmadı öyle seymı olur dedı aynı sorun teyzemdede var teyzem testlerde ve ultrasonda bebegın gorunmemesı yuzunden 3 kez dusuk yaptı sımdı sıeze soruyorum boyle bırsey hıc duydunuzmu doktora sorduk olamaz dedı yasayan varsa belırtılerıyle bırlıkte yazarsa cok sevınırım yardımınıza ıhtıyacım var sımdıden tesekkurederım

merhaba bebeto. o dr sanırım dr cuk gibi bişe. sen en iyisi daha iyi bir dr a git. araştır ve kimin iyi oldugunu ögrenmeye bak canım. benim annemde bana hamileliğini 4. ay da ögrenmiş. olabiliyor böyle kadınlar. gecen tv de izledim bi dr bazı bayanların bünyesi cok güçlü hem adete hem gebeliğe izin verebiliyor dedi. bide kan testi yaptır hemen. onda cıkar ksin sonuç.gittiğin dr u da bırak derim ben. biraz cahil kalmış:))))))) biz bile biliyoruz adetli hamileliği.
ayrıca gögüslerin aşırı hassaiyeti ve süt gelmesi . hamile olunmadıgı halde sanırım prolaktınmiydi hatılamıyorum ama buna benzer bir isimli hormonun yüksek olması nedeniylede olabiliyormuş. baska bir dr a gidersen bunu söylemeni tavsiye ederim.

Son düzenleme:
X