Beta hcg düşük mü?

sidelya81

Guru
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2008
288
3
mafoldumben kızlar cok endişeliyim. dün yani adetime 3-4 gün kala kanda gebelik yaptırdım ve değerim 7,62 çıktı. cok sevinemedim. cünkü daha önce 1 düşük ve 1 dış gebelik gecirdim. bu değer de bana cok düşük geldi. bugün sabah yani testten 1 gün sonra tekrar baktırdım 9,35 çıktı. sizce normal mi? aranızda böyle küçük değerle başlayıp hamileliği devam eden var mı? şimdiden hepinize tesekkurler

normal bence bitanem yarın yani 2 günde katlıyo ya deger senin bugünde yükselmiş yarın iki katı olr niye üzülüon sevin sevinn:)

saol canım ama inan sevinemiyorum. dilerim yükselir

Sen içini ferah tut bitanem, olumsuz düşünüp de olumsuzluğu çağırma, Allah gönlüne göre verir inşallah :Saruboceq:
yarın mutlaka tekrar test yaptır, iki katına çıkması lazım,yani 15 civarı bişey çıkmalı yerimseniben

bence değerin katlıyo arkadaşımm :) zaten 4 gün önce çok yüksek bi değer olmaz ki :)

canım başından olumsuz şeyler geçti diye neden tekrar yaşayacağını düşünüyorsun. daha adetine 3-4 gün varmış. değerin artmış. belki 1 gün daha bekleyip yaptırsaydın daha çok artmış olurdu. bence hamilesin:)

bende senin yaşadıklarını yaşadım canım dış gebelikten sonra ameliyat oldun mu ne kadar korundun. bilgilerini paylaşırsan sevinirim.

kızlar hepinize çok tesekkur ederim. hepiniz ne kadar pozitifsiniz. içimi rahatlatıyorsunuz. pinkaya canım dış gebelikten sonra ameliyat olmadım çok şükür. kendi kendine gerileyip karın boşluğuna düştü ve yok oldu. ama cok sıkı takip edildim. hastanede yattım. değerim 2 ayda anca sıfırlandı. sonra 1 ay daha korunup rahim filmi çektirdim. çok zor günlerdi benim için. ama cok şükür tüplerim zarar görmedi. bunda da düşük yapmaktan korkmuyorum. dış gebelikse asıl korkum bu. cünkü cok zor atlatılıyor. uzun süre korunmak zorunda kalıyorsun. heleki tüpler zarar görürse cok kötü. güzel Allahımın vardır bir bildiği benim de bunları yasamam görmem gerekiyormuş
cuma günü tekrar test yaptıracağım. dilerim meleğim sürpriz yapar da sıkıca tutunur

kızlar hepinize çok tesekkur ederim. hepiniz ne kadar pozitifsiniz. içimi rahatlatıyorsunuz. pinkaya canım dış gebelikten sonra ameliyat olmadım çok şükür. kendi kendine gerileyip karın boşluğuna düştü ve yok oldu. ama cok sıkı takip edildim. hastanede yattım. değerim 2 ayda anca sıfırlandı. sonra 1 ay daha korunup rahim filmi çektirdim. çok zor günlerdi benim için. ama cok şükür tüplerim zarar görmedi. bunda da düşük yapmaktan korkmuyorum. dış gebelikse asıl korkum bu. cünkü cok zor atlatılıyor. uzun süre korunmak zorunda kalıyorsun. heleki tüpler zarar görürse cok kötü. güzel Allahımın vardır bir bildiği benim de bunları yasamam görmem gerekiyormuş
cuma günü tekrar test yaptıracağım. dilerim meleğim sürpriz yapar da sıkıca tutunur

sen sanşlıymışsın canım. ben ilk bebeğimi kaybettim kist çıktı doktor hemen hamile kalmaı istedi. sonraki ay hamile kaldım. 33 günlükkken kanamam başladı dedimki doktorun yanında düşük yapayım dedim ve hastaneye gittim. daha ne olduüun u anlamadan nasıl bi ameliyat olacağımı anlamadan yanımda eşimden başka kimsem yokkken ameliyat oldum. ameliyattan çıktıktan sonra sezeryan oldumuğumu anladım. bende senin gibi dış gebelikten çok korkuyorum. Allah'ım işllah bidaha yaşatmaz bize.mafoldumben

anladım canım cok gecmiş olsun. neyseki tüplerin patlamadan almışlar. umarım bi daha yasatmaz Allahım. senin cocugun varmı. düşünüyomusun tekrardan

anladım canım cok gecmiş olsun. neyseki tüplerin patlamadan almışlar. umarım bi daha yasatmaz Allahım. senin cocugun varmı. düşünüyomusun tekrardan

yok daha 8 aydır evliyim. doktor 3 ay dinlen dedi aslında 6 ay dedide ben ısrar ettim 3 aya indirttim şimdi bu ay beklemedeyim bakalım.:):Saruboceq:

kızlar cok mutsuzum. en son değerim 9,35 di. 2 gün sonra yani dün tekrar baktırdım 14 olmuş ancak. su an kimyasal olması için dua ediyorum. cok korkuyorum dış gebelikten

kızlar cok mutsuzum. en son değerim 9,35 di. 2 gün sonra yani dün tekrar baktırdım 14 olmuş ancak. su an kimyasal olması için dua ediyorum. cok korkuyorum dış gebelikten

aynen benimde şu anfda kasızklarımda çok feci ağrı var. dış gebelikteki gibi allahım ne olursun düşük olsunda dış gebelik olmasın diye dua ediyorum ne duruma düşüyoruz. seni çok iyi anlıyorum. işllah bidaha yaşamayız. peki eşin çok etkilendimi dış gebelik yaşadığında benim eşim hala etkisinden kurutulamadı.:gitme:

canım büyük ihtimalle dış gebeyim. değerimin 14 cıktığı gün adet oldum. ağrılı bir sekilde. dün tekrar bhcg baktırdım. 34 cıktı. güzel yükselmiş ama adet oldum. üstüne görme olabilirmi diyorum ama dış gebelikte de tecrübeliyim. bugün tekrar baktıracağım. senin durumun nedir canım. sen neden düşünüosun dış gebe olduğunu

canım büyük ihtimalle dış gebeyim. değerimin 14 cıktığı gün adet oldum. ağrılı bir sekilde. dün tekrar bhcg baktırdım. 34 cıktı. güzel yükselmiş ama adet oldum. üstüne görme olabilirmi diyorum ama dış gebelikte de tecrübeliyim. bugün tekrar baktıracağım. senin durumun nedir canım. sen neden düşünüosun dış gebe olduğunu

benim kısıklarımda feci ağrı vardı o nedenle şüpeleniyorum ama işllah değildir. işllah sende değilsindir.

X